Skocz do zawartości

MZ ETZ 250 - CO W NIEJ TRZEBA WYMIENIAĆ?


Tobik
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hey!!

 

Widze że macie panowie kilka fajnych pomysłów.

Ja preferuje bardziej użytkowe bajery ale takie wizulane też mi się podobajaą. W swojej napewno będe chciał wskaźnik poziomu paliwa, temperatury, hmm wyświetlacz biegów też mi się podoba ale da się bez tego jeździć przecież,aczkolwiek jak ktoś udostępni projekt przróbki do 150 to nieomieszkam się pobawić

 

Z tego co wyliczyłem to jest troche bajerów które można w etce zamontować:

 

1. Wskaźnik paliwa

2. wskaźnik biegów

3. Czujnik temperatury

4. Zapalniczka (hehe)

5. Awaryjne

6. Tarcza na tyle (oczywiście rozwiercona)

7. Kontrolka od zużycia tarcz cham.

8. Niebieskei podświetlenie (oo, to chodzi za mną od dawna, wiem już nawet jak to zrobie :twisted: )

9. Czujnik od bocznej stopki

10. Podgrzewane manetki (hehe żartowalem...)

11. Alarm

 

więcej grzechów nie pamiętam... :twisted: :laughing:

 

Jeszcze mi siedzi w głowie zmiana tylnego oświetlenia, zobaczymy...

Napiszcie jak macie jeszcze jakieś pomysły co można z etka zrobić :(

 

na koniec dodam jeszcze jedno: co za dużo to niezdrowo...

 

 

 

Pozdrawiam

Grzesiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miecek ja u siebie bede miał niebieskie podświetlanie na niebiesko pod wszyskimi 4 wskaźnikami, wszystko podświetla sie za pomocą przekręcenia kluczyka w stacyjce. Gdy sie raz przekeci to normalnie motor działa, przekręci sie dalej to są światła postojowe (u mnie tez na niebiesko-przednia lampa, ale farba juz zeszła prawie), a jak sie 3 raz przekręci to wszystkie 4 wskaźniki świecą predkosci, obrotów, paliwa i temperatury, mówie Ci zarombisty efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo dobry pomysł. M@łpa ja narazie nie mam pojęcia jak to jest zrobione, bo ja tego nie robiłem tylko mój dobry kumpel-zapytam się jego jak to wykonał i zapodam wtedy to na forum. Micek to jest bardzo dobry pomysł, zróbcie cos takiego, jak sie takie cos robi w ogóle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hey!!

 

 

Z tego co wyliczyłem to jest troche bajerów które można w etce zamontować:

 

10. Podgrzewane manetki (hehe żartowalem...)

 

 

Grzesiek

 

A ja uwazam ze podgrzewane manetki jest to w sumie jedna z najbardziej pozytecznych rzeczy jakie mozna sobie zamontowac w eci. Do tego nie jest to az takie trudne do zamontowania.Problemem jest tylko zasilanie-przy alternatorze ktory czesto nie radzi sobie do konca ze standardowa instalacja dodatkowy pobor pradu moze wywolac niepozadane efekty.Ostatnio jadac nad morze i robiac w ciagu dnia ponad 400km przy temperaturze typowo juz jesiennej marzylem o podgrzewanych manetkch.I wcale nie potzreby by mi byl wsakznik temperatury( ktory w samochodzie mierzy TEMPERTURE OLEJU a nie gazow wylotowych,skad ten pomysl o zaintalowaniu go na kolanku???), ani wsakznik poziomu paliwa,bo bylo zatankowane pod korek=spokojnie 300 km bez tankowania.Oczywiscie sa to przydatne rzeczy ale to mniej wiecej tak jakby do malucha wstawiac klimatyzacje i 4 poduszki powietrzne.

Pozdrawiam i zycze zrealizowania wszystkich marzen

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...