Skocz do zawartości

Intruder a chlodnica


greg65
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.Niedawno nabylem intruza 750 z 91 roku i mam pytanie jaki plyn do chlodnicy sie tam wlewa i ile.Pytam bo wiem ze sa przynajmniej w puszkach chlodnice aluminiowe i jeszcze jakies tam i dlatego sa rozne plyny.No i jeszcze jedno bo nie sciagalem tej oslonu czy jest na dole jakis korek spustowy i czy po zalaniu nowym plynem trzeba to wszystko odpowietrzyc jezeli tak to gdzie i jak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Niedawno nabylem intruza 750 z 91 roku i mam pytanie jaki plyn do chlodnicy sie tam wlewa i ile.Pytam bo wiem ze sa przynajmniej w puszkach chlodnice aluminiowe i jeszcze jakies tam i dlatego sa rozne plyny.No i jeszcze jedno bo nie sciagalem tej oslonu czy jest na dole jakis korek spustowy i czy po zalaniu nowym plynem trzeba to wszystko odpowietrzyc jezeli tak to gdzie i jak.

Jesli nabyles Intruzka to wskocz na forum INTRUDER WARMIA-MAZURY (GOOGLE ci znajda) Tam masz kopalnie wiedzy.A co do twojego pytania to w Intruzach sa chlodnice mosiezno-miedziane.Sprawdzony w tym sprzeci jest zwykle PETRYGO. Co do zlania starego to znajdz najnizsza gumowa rure i odkrec opaske.Wlewasz nowy poprostu korkiem na chlodnicy.O odpowietrzanie sie nie martw,poprostu wlewajac pozgniataj troche dolny gumowy waz.Wlej do chlodnicy do pelna.Nadmiar po rozgzaniu sam sobie wyleci przez zaworek w korku.Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...