Skocz do zawartości

Skoda S100L Delux


Rekomendowane odpowiedzi

Witam... może byłby ktoś zainteresowany skodą S100L z 1976r w bardzo dobrym stanie blacharki i silnika z małym ALE

 

otóż maszyna jest uderzona z przodu i do wymiany jest pas przedni i oba błotniki oraz drobna naprawa klapy przedniej (dosłownie odgięcie kombinerkami).....koszt naprawy to jakieś 500zł z malowaniem... ale przydało by się cały lakier odświeżyć zatem pewnie by wyszło nieco więcej...poza tym samochód raczej stoi od 2 lat nie jeżdżony...zatem trzeba tez zajżeć w hamulce które zardzewiały.. mówię raczej ponieważ od czasu do czasu był odpalany silnik i jeżdżony w te i we wte niemniej nie jest to żadna eksploatacja. Niestety brak też OC i przeglądu z racji uszkodzeń przodu :P ... aktualnie są drobne problemy z gaźnikiem i zapłonem dlatego nieco przerywa na wysokich obrotach jednak moge je wyeliminować gdyby ktoś chciał (zapłon elektroniczny własnej konstrukcji ) . niemniej autko przyjemnie zapala na zimno za 2 a na ciepło za 1 razem :icon_rolleyes:

 

Zależy mi na tym żeby auto trafiło do miłośnika który zajmie się nią i będzie nią jeździć ponieważ jest to moje pierwsze auto i naprawde olbrzymią historię ma za sobą...nie chce się z nią rozstawać ale nie stać mnie na naprawę niestety a nie chce żeby całkowicie zgniła pod blokiem :(... ... jest to bardzo przyjemne wygodne i w brew pozorom przestronne autko... szczegółów można się dowiedzieć pisząc tutaj na forum na PW.

 

Cena za jaką ją sprzedam to 1500zł (oczywiscie spokojnie godzę się na negocjacje) dla osoby która naprawę się nią zaopiekuje... a nie rozłoży na częsci. Dodatkowo dorzuce do niej jakieś 80kg róznorakich częsci łącznie z drugim wałem które to części kiedyś znalazłem u znajomej znajomego w piwnicy :P

 

Autko stoi w Łodzi , dla chętnych nie ma problemu żeby się spotkać i obejzeć biedną skodzinkę.

 

Mówie na nią Panienka w sukience bo tak wygląda jak się za nia jedzie :wink:

Edytowane przez Jackuzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...