Skocz do zawartości

witamy forum Włocławek


qczeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...Podoba mi się idea Diablika ze Szczecina.cytat"Diablik 20:05:31

W sobotę wybieramy się do domu dziecka z prezentami. Oczywiście jak nie będzie lać z nieba to jedziemy motorami w strojach mikołajkowych."..."Diablik 20:10:09

W sumie wZachodniopomorskim odwiedzamy w trzech grupach trzy domy dziecka a jest tych dzieciaków około 150."...Diablik 20:12:14

Niech ludziska inaczej na nas patrzą a nie tylko jako dawców nerek"...A co my na to?może powielimy myśli naszych przyjaciół ze Szczecina?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, ja wprawdzie zadko jestem we wloclawku, no ale czasami tam jezdze wiec mozna powiedziec ze jestem z tamtych okolic. np. napewno bede lapal jakas traske w lany poniedzialek, wiec jak ktos jezdzi zabytkiem to zapraszam-w grupie wieksze prawdopodobienstwo na powrot :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym dołączyć do motocyklistów z Włocławka .

Wsiadłem na en-kę po dłuższej przerwie. Mam nadzieję spotkać Was na trasie jak tylko stopnieją śniegi.

 

Tymczasem

 

Życze Wszystkim motocyklistom z Włocławka i okolic

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia i Szczęśliwego Nowego Roku.

 

Pozdrawiam

Eugene -kawosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

CZEŚĆ MOTOMANIACY. HI HI. DZIŚ PISZĘ PIERWSZY RAZ NA TYM FORUM. CHYBA WSZYSTKIM BRAKUJE SŁONKA I CIEPŁEGO WIATRU. MAM NADZIEJĘ ŻE W TM SEZONIE PRZYBĘDZIE NAS JESZCZE KILKU, A ZLOT, MOŻEMY ZROBIĆ SAMI, WYSTARCZY TAKI NIE OFICJALNY, WIEM , PEWNIE TO GŁUPI POMYSŁ , ALE ZAWSZE TO JAKIŚ POMYSŁ. ŻYCZĘ WSZYSTKIM CIEPŁEJ WIOSNY , A SOBIE ŻEBYM SIĘ WKOŃCU PRZESTAŁ SPUŻNIAĆ .HE HE. POZDR...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witaj Rafał na forum!

fakt faktem wszędzie się spóźniasz-nawet na forum się zalogowałeś późno :banghead:

ale może Cię "wyprostujemy" w tym sezonie albo pewnie wcześniej się do tego przyzwyczaimy niż to nastąpi :biggrin:

 

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...