Skocz do zawartości

witamy forum Włocławek


qczeq
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Tomex Yamaha YBR125

Witam włocławskich motonitów, miło widzieć, że coś drgnęło w temacie moto we Włocławku.

Ja od długiego czasu nie byłem aktywny bo urodziła mi się córeczka (to raz) i przeprowadziłem się do Torunia (to dwa). Zatem ogólny brak czasu na forum i na motocykl, niestety.

 

Teraz zbliża się zima i pogoda nie sprzyja.

 

Na wiosnę jednak w miarę możliwości przyjadę na spotkanie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Włocławskich Motocyklistów!! :D Fajnie że powstał taki dział gdzie ludzie z Włocka mogą sobie pogadać.postaram się czynnie brać udział w dyskusjach no i może w wyprawach :crossy: Pozdrawiam wszystkich.

 

Witamy, witamy.

Paczcie jak rośniemy w siłe :crossy: , no i młoda krew napływa. Zapraszamy do czynnego udziału :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej wszystkim :wink:

Pierwszy raz piszę na forum, ale już od jakiegoś czasu przeglądam tu to i owo :)

Panowie i Panie (ja? pierwszy plecaczek w powitalni? :icon_rolleyes: ) którzy uczestniczą w niedzielnych wycieczkach zapewne mnie kojarzą... zawsze dzielnie, szczególnie biorąc pod uwagę ostatnie niskie temperatury (brrr...), ogrzewam plecy Remo :buttrock:

 

Pozdrowionka :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Aniu Witaj :icon_rolleyes: Remo to ma dobrze...mnie zostaly tylko grzane manetki i siedzienie...

plecy i nereczki mam zimne jak lody :buttrock:

 

pzdrwm,

Alex

 

Witaj Skrzacie :)

 

pzdrwm,

Alex

Edytowane przez Alex_kr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Aniu na forum

co prawda to prawda że można być pełnym podziwu dla Ciebie :icon_mrgreen: że nie poddajesz się mimo niesprzyjającej aury i dzielnie grzejesz plecy Remka :icon_mrgreen:

 

witam także bardzo serdecznie Tomka i mam nadzieje że do zobaczenia na kolejnym naszym spotkaniu

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy cala nowa ekipę juz niektórych znam tak jak Anie :) a niektórych pewnie dopiero poznam ale witam wszystkich.

Ania moja żonka już nie może się doczekać aby poznać grono plecaczkow ale jak na razie nasz mala córeczka nie pozwala nam wybrać się razem motocyklem chyba ze po sezonie samochodem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ANIA - NAJLEPSZY PLECACZEK I GŁÓWNY PAPARAZZI NASZEJ DZIELNEJ EKIPY!!! Jedno tylko się nie zgadza, przecież temperatura to zawsze 20*C na + :icon_mrgreen:. Ja tego nie wymyśliłem to sprawka Remo on ma takie układy. Pozdrowionka dla Was sympatyczni kompani z motocyklowych wojaży!!

 

Do zobaczenia podczas kolejnej niedzieli. Skromnie chcialem zaproponowa Biskupin zamiast Kruszwicy. W osadzie jest ciekawiej - pozostaje tylko kwestia, czy nie zostaniemy przywitani jak w SKANdalSENIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...