Skocz do zawartości

Zakończenie Lata 2007


--maras--
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę żę nikt nie piszę to chociaż Ja coś nasmaruje ;).

Powiem tak ... gdyby nie freestyle na skuterach to było by drętwo ... :icon_rolleyes:

 

Tylko szkoda żę Maras do Nas nie podeszłeś pod Mcshitem bo w tej grupce ciężko byłoby znaleźć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elo, kurde nie wiem co mi się poryło, ale na początku był chyba Pale- a mi się poryło że YZF to nie Thundercate i dlatego ciała zbytnio dałem ;) aż wstyd dopiero później się skapnołem jak odjechaliście. Próbowaliśmy coś pokazać, cieszymy że wam się podobało ale nawierzchnia nie była rewelacyjna z tym szutrem, raz bym prawie się wpiepszył w barierke, a Seba się ładnie potrzaskał na tym quadzie.

 

Jacyś tam się niby burzyli z trybun, że chcą drifty i że mamy spadać ale tam chrzanić ich :P, cieszymy się że Wam się spodobało, a zostaliście na paleniu gumy w ogniu przez Jędrzeja :icon_rolleyes: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niesmialo przyznam ze na YZF to sie zjawilem ja. Nie wiedzialem czy tam Maras jestes bo kurde na skutrach sie nie znam :D :D

A ogolnie pokaz tych dresow w bejcach byl zalosny ;) Chyba sie za duzo naogoladali tokio drift albo nagrali w nfsu. Druga sprawa to ze na samochody to plac byl za maly, niesprzatniety piach i nieoswietlony.

 

A pokaz palenia gumy z benzyna tez widzialismy tylko ze na poczatku troche nie wychodzilo i poszla beznyna po plastikach skutra (cos sie stalo? ) ale pozniej juz wyszlo ;)

 

 

 

BTW. Szkoda ze nie zadnych stunerow na duzych moto :) ale chyba nikt w lesznie sie tym na powaznie nie zajmuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do palenia to ja byłem przeciwny temu, raz że nie jestem na tyle szalony dwa kranik na wierzchu trzy maly wyciek lub wezyk i byloby wielkie boom. No ale Jędrzej palił, choć był właśnie moment co wspominałeś, że nadkole się zaczeło palić, jakby je przeszyło byłaby Hiroszima i nawet gaśnica by nie pomogła w ciemno. W klasie scooter-stunt nie było w całej Polsce osoby, która coś takiego zrobiła więc widzieliście ewenement, a co do wychodzenia to było robione pierwszy raz więc dlatego nie wychodziło.

 

Macie może jakieś materiały z tego przedzięwzięcia? Bo my mieliśmy tylko 2 aparaty a efekt trochę mizerny. Wrzucajcie tutaj jakby co.

 

Pale mam nadzieję, że i tak się spotkamy kiedyś, a nawet pośmigamy bo kumpel co miałem na pace to kupuje od brata F4 na wiosnę więc będzie ciekawie :D

 

Co do stuntu to tutaj nikt nie jeździ jedynie wiadomo spod świateł i po ulicy. Ale najlepszy w mieście to jest Adidas. Zanim przyjechaliście to kolo thundercatem tym srebrno żółtym jeszcze trochę i by zaliczył bardzo ładnego piona już praktycznie leciał. A powiedzcie mi co to jest za ziomek co tym czarnym kawasaki 750 z wami jechał, chwilę z nami gadał coś tam :D

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...