Skocz do zawartości

ku przestrodze: jakie miny widziałes na sprzedaż


awful
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W serwis"włożył" 5 000,sprzedaje moto za 5 900 ..

a gdzie masz napisane, że włożył?? Tekst z aukcji brzmi "wartość obsługi serwisowej wynosi 5000". Może sam wykonał prace? Niezaprzeczalnie części musiały kosztować, ale robocizna już niekoniecznie? I z tego powodu to jest mina??

http://bigboykr.blogspot.com/ się powoli uzupełnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo!

 

http://allegro.pl/honda-cbf-600-s-cbf600-04-pelny-bak-paliwa-i1722293269.html

 

Trup.

Odkupiony od kogos z Wodzislawia Sl., kto sie na sprzecie wysypal, za 6kzl, sprzedawca sam sie przyznal.

 

Dwa rozne ograniczniki skretu. Lewy chyba oryginal, prawy raczej dospawany.

Lewa owiewka spawana, prawa zmieniana, malowana. Lewe mocowanie silnika spawane, po prawej pekniety blok silnika za mocowaniem do ramy (standard od crash-pada) - wszystko w oleju.

Nawet nie chcialem, zeby odpalal silnika.

 

Pzdr

Edytowane przez zbyhu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przynajmniej nie pisze, ze jest bezwypadowy :rolleyes:

Naciskam starter... Jeszcze kominiarka, rękawice, kask. Ruszam, opada zmęczenie i złość.

Zostawiam za sobą świat pełen zawiści, krzywd, raniących niedomówień...

Bo Moja ulubiona pozycja? To pozycja za kierownicą motocykla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/yamaha-xj-600n-s-i1722294333.html

 

Bezwypadkowy, złożony z 2. Pewnie przód od hondy bo bardziej niezawodny :notworthy: Omijajcie szerokim łukiem - ulep jak mało który ;)

Z tymi kuframi jest szerszy od śmieciarki! Pasują jak garbaty do ściany! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

http://allegro.onet.pl/kawasaki-zx-6r-636-ninja-136km-2006r-tanio-warto-i1732444468.html

nick z allegro T3ADEK

Akurat byłem w okolicy więc wpadłem zobaczyć bo wcześniej mieli 1000rr wyglądającą na niezłą na zdjęciach.Mówie zobaczymy co to za sprzedawca.

Szkoda że nie zabrałem aparatu.Stan motocykla full masakra.Oglądałem dosłownie klika sekund bo nie ma co tam oglądać.Przednia felga krzywa w strasznie mocno,tylna wygląda że po prostowaniu i to na odpier...Co to musiało się z nim dziać aby tak były walnięte?Owiewki połamane poklajstrowane na szybko.Pomalowany na odwal jakieś śmieszne śrubki w owiewkach chyba co znaleźli na placu.Oczywiście opony zajechane.Owiewki się rozłażą stan ogólny taki że kompletnie inny niż na zdjęciach nawet nie ma sensu dłużej oglądać niż kilka sekund,dekiel przeszlifowany.Ogólnie mega mina padaka jakich mało.Nie wiem kto to kupi ale chyba naćpany ślepy.

Cały opis z aukcji to mega bzdura.Oczywiście nie wymaga wkładu bo można go tylko oddać na złom który jest obok.Jak ktoś jest zainteresowany to niech poprosi o lepsze zdjęcia to bedzie się z czego nabijać.

Edytowane przez sgregor242
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sgregor242

Przecież na zdjęciach widać że składak.

Masz racje,po zdjęciach widać że wrak.Nie wiem gdzie miałem oczy.

Co chwila mają jakieś sprzęty i chciałem zobaczyć co to za handlarze i w jakich stanach mają moto.

Stan jest mega katastrofa.Zdjęcia nie oddają tej tragedii, jest gorzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No krzywa felge z przodu widac juz na zdjeciu, reszty usterek nie zauwazylem, ale skoro felga krzywa, to reszta ewidentnie byla jakos naprawiana :) Przeciez sama sie tak nie wygina :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...