Skocz do zawartości

Warszawski Bazar Motocyklowy "Mototarg" 15 -16 wrz


jaroga
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Szanowne Koleżanki i oczywiście Kolegów równie Szanownych ;) .

 

Wybieram się na Mototarg do Warszawy w ten weekend i oto moje pytania:

 

1. Czy wejście jest płatne lub parking?

2. Ktoś może był na wcześniejszej takiej imprezie - może podzieli się spostrzeżeniami?

3. Chcę kubiś dobre: skawy, szybę i rękawicę - czy Mototarg to odpowiednie miejsce?

4. Może macie namiary na jakiś sprzedających oferujących dobry towar?

5. Godziny otwarcia?

 

Wszystkie uwagi i sugestie mile widziane :lapad: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Koleżanki i oczywiście Kolegów równie Szanownych ;) .

 

Wybieram się na Mototarg do Warszawy w ten weekend i oto moje pytania:

 

1. Czy wejście jest płatne lub parking?

2. Ktoś może był na wcześniejszej takiej imprezie - może podzieli się spostrzeżeniami?

3. Chcę kubiś dobre: skawy, szybę i rękawicę - czy Mototarg to odpowiednie miejsce?

4. Może macie namiary na jakiś sprzedających oferujących dobry towar?

5. Godziny otwarcia?

 

Wszystkie uwagi i sugestie mile widziane :lapad: .

 

1. parking null wejscie bodajrze 9pln

2. jedni chwala inni narzekaja

3. to jak loteria jak trafisz i wytagujesz dobra cene mozesz buc zadowolony

4. opcja szukaj na forum

5. od rana do wieczora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. wejście 9zł a z wjazdem moto chyba ok 20zł

2,3 . odwiedzam od paru dobrych lat polecam grochówke :) ale tak jak nazwa wskazuje to bazar więc kto pierwszy ten lepszy jeśli chodzi o graty itp.

4. szukaj markowych a nie polski podróbek albo używanych ale w dobry stanie gratów z lepszej firmy

5. ostatnio byłem o 8:30 i już wszystkie stoiska były otwarte zamknięcie po zmroku :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys byl fajniejszy, ale moze dlatego ze bylo zaciecie wieksze i jakby brak takich opcji w sklepach :) Towaru co raz wiecej jest, sa markowe i mniej znane, mozesz kupic kombi za 800 zl, a mozesz kupic za 5000 jakas replike z toru,, sakwy ,rekawice, szybe na bank dostaniesz, ciuchow na choppera jest mnostwo, mozna sie targowac ze wzgledu na duza konkurencje, chyba ze ktos nie chce - tzn ze interes mu idzie zbyt dobrze :) Bardziej panuje tam atmosfera - spotkac sie, wypic, a moze trafic cos czego nie ma nawet na allegro. Jesli chodzi o godziny otwarcia, od rana do wieczora, tylko ze po 16-17 ciezko sie porozumiec z handlarzami, to samo w niedziele rano, gdy niektorzy nie zdarza wytrzezwiec ;) Wole ten bazar od wystawy, bo sprzetow jest duzo, roznej masci i w roznym wieku, mozna sie obkupic we wszystko, panuje fajna atmosfera. Pozdrawiam i do zobaczenia na bazarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...