Skocz do zawartości

Jakie enduro najlepsze dla 13-lakta???


Rekomendowane odpowiedzi

Siema, jestem tu nowy, i w związku z tym chciałbym zapytać, jakie enduro najlepsze by było dla mojego wieku, przypomnę 13 lat. Zastanawiam się nad Yamahą DT 80 według mnie to najlepsze rozwiązanie dla początkującego. Pomóżcie!!! :smile:

 

Pozdrawiam Nero13.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema. W grę wchodzi też Honda MTX 125 lub, 80 w jakich cenach są one dostępne?

Czy są bardziej awaryjne od DT?

Części są łatwo dostępne w Polsce?

Od którego roku zaczęto produkować 125 z tarczówką z przodu oraz z chłodzeniem cieczą?

Oraz czy ogólna eksploatacja jest droższa niż DT.

Dzięki za odpowiedzi.

Pozdrawiam Nero13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dodam, że do DT jest więcej używanych części. Z Yamah za te pieniądze to jakaś DT MX i ogólnie chłodzone powietrzem. Na twoim miejscu nad większą pojemnością niż 80 nie zastanawiałbym się.

 

Dlaczego mam się nie zastanawiać nad większą pojemnością? Nie ważne że jestem początkującym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak poszukasz to za 1500zl kupisz DT80 MX w niezlym stanie albo cos taniej wyczaisz i zremontujesz (ja swoja kupilem za 550zl i wsadzilem 450zl w remont oraz inne roznorakie pierdoly. Teraz jest warta sporo wiecej niz 550zl :icon_razz: powiedzial bym ze z 1800zl z papierami na motorower :cool: ale jak mozesz to dosbieraj jeszcze z 1000zl i kup DT80 LC albo LCII z niemieckimi papierami :D

 

Mialem mtxa 125 86r Mial tarcze z przodu i byl chlodzony ciecza :)

 

no to musial miec zalozony z nowszego modelu :P oficjalnie jak szukalem informacji to od 88 roku byly produkowane z tarcza z przodu. MTX 125 X

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz 13 lat i zgodnie z prawem nie możesz jeździć nawet motorowerem :P Polecam Ci Honde MTX 80 chłodzoną powietrzem, za 1500zł myśle, że zarejestrowaną na motorower w niezłym stanie spokojnie kupisz. Silnik ma ok 10 koni i w przeciwieństwie do wyżyłowanych 50 ma dobry dół ( jak na małej pojemności 2t ). Miałem Honde MB 80 i troche nią jeździłem po lasach i gdyby miała lepsze zawieszenie, a miała tragiczne, to byłby spoko motor do śmigania po lesie. MTX myśle, że ma lepsze zawieszenie niż MB i dla Ciebie taki motor powinien być w sam raz.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

berde mial yamahe yz 80 po sezonie

lata nia moj syn to jego pierwsze moto

ale jednak dla 11latka za mocne [prawie 30KM]

za ok 1900 oddam

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...