Skocz do zawartości

Ślub motocyklistów 08.09.07


Tomassoo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Uroczyscie zapraszamy Wszystkich Motocyklistów ( i nie tylko ) wyżej wspomianego dnia 08 wrzesnia 2007 ( sobota ), gdy dzwony wybiją godzinę 17 w Katedrze Oliwskiej w Gdańsku - Oliwie przy ul.Cystersów 16.

 

Będziemy zaszczyceni widząc Was tłumnie zgromadzonych na placu przed Katedrą na swoich maszynach, które mamy wielką nadzieję,że hałasowac będą niezmiernie w tumanach palonej gumy po czym odeskortują nas wraz z Wami Szanownymi Ownersami do miejsca hucznego Wesela

 

Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na Waszą obecnośc ! Magda i Tomek

 

Mam nadzieje chłopaki , że bedziecie mogli zaszczycic nas Waszą obecnoscią w tym wyjatkowym dla nas dniu.

Mimo, że od ponad roku będac w Ukeju nie miałem okazji zobaczyc waszych oblicz mam nadzieje że wpadniecie. Ukasz jak bys dał rade poinformowac Młodego, Jacka i reszte ekipy było by mam miło was wszyskich zobaczyc ( oczywiscie wodeczki nie poskąpimy za głośną eskortę ulicami miasta).

Jag i Cytryna zapodawajcie sie z ducka liczymy na Was.

Wszyskich nowych i starych forumomow również serdecznie zapraszamy miło was będzie zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---ciach---

Mam nadzieje chłopaki , że bedziecie mogli zaszczycic nas Waszą obecnoscią w tym wyjatkowym dla nas dniu.

---ciach---

Chłopie ... masz 13 lat :crossy: i już w kajdany ?

Pewnie wpadłeś ........ ;) :icon_razz: :bigrazz:

 

Pozdrawiam

Kjujik

Od urodzenia skazany na sukces, a jesli teza o zaostrzaniu sie walki klasowej w miare postepu socjalizmu jest prawdziwa,
to w przyszlosci takze na wiezienie. :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uroczyscie zapraszamy Wszystkich Motocyklistów ( i nie tylko ) wyżej wspomianego dnia 08 wrzesnia 2007 ( sobota ), gdy dzwony wybiją godzinę 17 w Katedrze Oliwskiej w Gdańsku - Oliwie przy ul.Cystersów 16.

 

Będziemy zaszczyceni widząc Was tłumnie zgromadzonych na placu przed Katedrą na swoich maszynach, które mamy wielką nadzieję,że hałasowac będą niezmiernie w tumanach palonej gumy po czym odeskortują nas wraz z Wami Szanownymi Ownersami do miejsca hucznego Wesela

 

Pozdrawiamy serdecznie i liczymy na Waszą obecnośc ! Magda i Tomek

 

Mam nadzieje chłopaki , że bedziecie mogli zaszczycic nas Waszą obecnoscią w tym wyjatkowym dla nas dniu.

Mimo, że od ponad roku będac w Ukeju nie miałem okazji zobaczyc waszych oblicz mam nadzieje że wpadniecie. Ukasz jak bys dał rade poinformowac Młodego, Jacka i reszte ekipy było by mam miło was wszyskich zobaczyc ( oczywiscie wodeczki nie poskąpimy za głośną eskortę ulicami miasta).

Jag i Cytryna zapodawajcie sie z ducka liczymy na Was.

Wszyskich nowych i starych forumomow również serdecznie zapraszamy miło was będzie zobaczyc.

 

Witamy, psia kość z Wrocka troche za daleko, ale perspektywa kusząca.

 

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze ( jak wybudują )

 

Gosia i Wojtek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego na nowej drodze :)

A drogi wybuduja wybuduja...jeszcze sie ksiaze "ponazjezdza" :wink:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...