Skocz do zawartości

Wyjazd o 10:00 2 września do Puszczy Białej


kris2007
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Amazonki i Motocyklistów !!

Szukam chętnych na wyjazd do Puszczy Białej - za Wyszkowem.

Trasa po asfaltach i szutrach około 200 km, czas około 10 godzin

Tempo turystyczno -wypoczynkowe.

Wyruszamy 2 września o godz. 10:00 sprzed Instytutu Sportu na Żoliborzu ( wisłostrada + ul. Krasińskiego)

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie wybiorę się jeśli nie będzie padał deszcz.

 

Ze względu na motocykl, który bardziej preferuje drogi asfaltowe mam pytanie odnośnie dróg szutrowych na tej trasie czy są przejezdne dla takiego "delikatesa" :)

Witaj Marcinie !!

Jest to wycieczka turystyczna w nieznane, jak się nam trafi droga gruntowa to po prostu jedziemy : wolniej lub szybciej.

Ja drogi nie znam i jadę wg mapy , wygląda to w praktyce bardzo różnie - przeważnie są to drogi asfaltowe , ale staram sie jechać wg zaprogramowanej trasy. W kuferku mam GPS - tak na wszelki wypadek.

 

Podaję planowana trasę przejazdu: W-wa , NIEPORęT, BIAłOBRZEGI, BENIAMINóW, RYNIA, STARE ZAłUBICE, KULIGóW, JóZEFóW, KOWALICHA, DRęSZEW, SłOPSK, NIEGóW, śLUBóW, LUCYNóW MAłY, RYBIENKO LEśNE, WYSZKóW, CHROBOTEK, KAMIEńCZYK, SZUMIN, WYWłOKA, BRZUZA, SZYNKARZYZNA, PODBORZE, SADOWNE, BROK, LASKOWIZNA, NAGOSZEWO, NAGOSZEWKA PIERWSZA, NOWA PECYNA, DłUGOSIODłO, CHORCHOSY, PRZETYCZ FOLWARK, DALEKIE, JASZCZUłTY, PORZąDZIE, DęBNIKI, NOWE WIELąTKI, WOLA MYSKOWSKA, ZDZIEBóRZ, SOMIANKA, BARCICE, JANKI, POPOWO PARCELE, NOWA KANIA, NOWA WIEś, SEROCK, ZEGRZE, NIEPORęT, W-WA.

 

Oczywiście jak już będzie ciemno to W-wa po linii najkrótszej , nawet jak całej trasy nie przejedziemy - ma to byc przyjemność a nie RAJD.

 

oCZYWIśCIE PO DRODZE W łADNYCH MIEJSCACH ZATRZYMUJEMY SIę PAPUSIAMY, ROBIMY ZDJęCIA I GADAMY, ODPOCZYWAMY.

 

DO ZOBACZENIA

KRZYSZTOF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Drobne sprostowanie - miejsce zbiórki to samo ale nazwa właściwa to Centrum Olimpijskie

Sorki

Czekam jutro do 10 :15 na spóźnialskich i w drogę.

Można też dołączyć na trasie mój tel. 504-147-511.- SPOKO

Pas , kordelas i ładunki.

Do zobaczenia

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Wyjechaliśmy z Marcinem2 o 10:15 sprzed Centrum Olimpijskiego . Jechaliśmy zgodnie z planem i intuicją, po drodze 2 razy tankowaliśmy. Pogoda wspaniała - było klika przygód. Ogólnie przejechaliśmy 350 km z tego około 80 km w terenie. Marcin jechał wspaniale w terenie na szosowo-sportowych oponach - gratulacje. Wyjazd bardzo udany , w W-wie byliśmy o 20:00. Spotkaliśmy dwa endurka KTM-y i jak się załapię, to i może pośmigam w terenie - info w październiku. GPS spłatał nam figla i zrobiliśmy 30 km w kółko.

Puszcza Biała jest bardziej dostępna dla moto niż Kampinowska.

Bardzo udany wypad na świeże powietrze.

Pozdrawiam

Krzysztof

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...