Skocz do zawartości

ZLOT MOTOCYKLOWY KIELCE?


Bulka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że zapotrzebowanie na jakąś wspólną jazdę jest, co mnie cieszy.

Jak już napisano wyżej tereny są całkiem całkiem, tylko brak organizacji :D

Ze swojej strony nie mogę zbyt wiele zorganizować bo niestety jak narazie czas spędzony z moto to czas w garażu i w tym sezonie nie wiadomo czy się coś zmieni. Ale co do przyszłego to jestem pełen pozytywnych wibracji :)

 

Jeszcze co do zlotu jaki miał miejsce to chyba był najlepszy dowód na to, że jest w świętokrzyskim trochę motonitów.

panowie i panie ze swiętokrzyskiego, mało co o was słychać oprócz luzaków nie znam innej strony intrnetowej

 

A może jest jakaś strona tylko trochę zakopana? Jeśli ktoś coś wie to może linka niech wklei :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że zapotrzebowanie na jakąś wspólną jazdę jest, co mnie cieszy.

Jak już napisano wyżej tereny są całkiem całkiem, tylko brak organizacji :lalag:

Ze swojej strony nie mogę zbyt wiele zorganizować bo niestety jak narazie czas spędzony z moto to czas w garażu i w tym sezonie nie wiadomo czy się coś zmieni. Ale co do przyszłego to jestem pełen pozytywnych wibracji :D

 

Jeszcze co do zlotu jaki miał miejsce to chyba był najlepszy dowód na to, że jest w świętokrzyskim trochę motonitów.

A może jest jakaś strona tylko trochę zakopana? Jeśli ktoś coś wie to może linka niech wklei :crossy:

witam,tak ogolnie to jest sporo motocykli w naszym wojewodztwie,tylko nie ma własnie miejsca gdzie mozna sie wspolnie spotkac na smiganie lub jakis zlot,a na zakonczenie sezonu to zeby cos wymyslic to moze ciut za pozno chociarz wszytsko zalerzy od pogody.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, że w końcu jakieś ślady życia motocyklowego w świętokrzyskim się przebijają :icon_mrgreen:

W tym sezonie to pewnie będzie ciężko coś grubszego zorganizować, ale w następnym to trzeba by się koniecznie spotkać i pośmigać po okolicy :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Słuchajcie, sezonu jeszcze trochę zostało. Może chociaż jakieś małe spotkanko. Strzelam termin w ciemno- następna sobota, gdzieś w Górach Świętokrzyskich-chyba, że macie inne pomysły.

Pozdrawiam

Pomysł dobry ale mnie niestety wtedy nie będzie w świętokrzyskim i to przez conajmniej dwa weekendy.

Chyba, że się coś zmieni to dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem prognozy. Jeśli się sprawdzą zapowiada się całkiem, całkiem weekend. Z żonką mamy mniej więcej taki zamysł: start Kielce, następnie przez Nagłowice, Zawiercie, Siewierz do Sosnowca. Tam duża czarna (ok. 1-1,5 godz. bo odwiedzam brata) gdzieś w przytulnym miejscu. Powrót przez Kraków tego samego dnia. W tej chwili skład wyjeżdżających mamy stały, czyli żonka (GS500F-więc tempo umiarkowane ;) ) i ja. Zapraszamy zainteresowanych do podróży... Może, pomimo zbliżającego się końca sezonu, to właśnie najodpowiedniejszy czas na nawiązywanie nowych znajomości? W końcu zimą grzańce nie są złe :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,widze jakies ozywienie w temacie,chetnie bym p[osmigal ale w ten wekend uderzam na Borki,ale co sie odwlecze to nie uciecze.pozdrawiam.

Osz krótki malutki a ja śmigałem solo do Borek. Szkoda, że wcześniej się nie zgadaliśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh Panowie, ale wam zazdroszcze - nie ma to jak jeżdżący sprzęt ;)

Mój niestety nie jeździ :) tak to bywa ze starcami. Trzeba by chyba pomyśleć o czymś do jeżdżenia a nie grzebania.... no nic pożaliłem, komuś musiałem ;)

Edytowane przez vespucci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehhh Panowie, ale wam zazdroszcze - nie ma to jak jeżdżący sprzęt :(

Mój niestety nie jeździ :( tak to bywa ze starcami. Trzeba by chyba pomyśleć o czymś do jeżdżenia a nie grzebania.... no nic pożaliłem, komuś musiałem :)

Grzebanie od czasu do czasu też daje frajde, byle nie za często i nie w trasie :D

No i jazda u boku takiego sprzęta mi pasuje bo moce i prędkości podobne :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osz krótki malutki a ja śmigałem solo do Borek. Szkoda, że wcześniej się nie zgadaliśmy.

witam,no szkoda,ale Ty chyba byłes tylko w sobote z tego co pisłałes w temacie o Borkach.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakies cuda do tego cuda po 1zł + Vat ;),szkoda wyjeb......ć komus się przyda zapraszam >Tarnobrzeg

pozdro

ALL

A firma INTERTECHBUD w Kielcach ,kur***a uważajcie kupe gnoja i kawał dziada !!!!!

Chromuje sk***iel ,nie dość ,że zje*ał ,to złoił dupsko ,pasuje tylko w ryja walnąć głąba .

Edytowane przez Kocz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jakies cuda do tego cuda po 1zł + Vat ;),szkoda wyjeb......ć komus się przyda zapraszam >Tarnobrzeg

pozdro

ALL

A firma INTERTECHBUD w Kielcach ,kur***a uważajcie kupe gnoja i kawał dziada !!!!!

Chromuje sk***iel ,nie dość ,że zje*ał ,to złoił dupsko ,pasuje tylko w ryja walnąć głąba .

witam,chyba nie w temacie troche ta wypowiedz.

Edytowane przez Buła
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...