Skocz do zawartości

Choppery Małopolska


amfm
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

Szukam kontaktu na właścicieli chopperów z Małopolski. Może jakieś mniejsze spotkania lub zloty w najbliższym czasie? Nie mam jeszcze dwóch kółek i właśnie dlatego chciałbym pojechać na jakiś zlot aby, po długiej lekturze opisów w necie i opinii na forum, móc zobaczyć (a być może przymierzyć się do konkretnych maszyn). Celuję w pojemności od 600 ccm w wzwyż - Virago (750; 1100), Intruder czy też Honda Shadow. Brałem pod uwagę też Vulkana 750 ale trochę przerażają mnie opinie na temat kosztów ewentualnej naprawy rozrządu.

Pozdrawiam :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfm... Dywizjon Południe zaprasza:

www.dywizjapoludnie.pl

W dziale "Przez płot/na skróty" znajdziesz miejsce, gdzie będziesz mógł nas spotkać.

 

Bardzo proszę nie rejestrować się, jeśli nie jesteście z Krakowa, lub nie jeździcie chopper'em/cruiser'em.

 

Amfm... Mamy Virago1100 do sprzedania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Amfm... Dywizjon Południe zaprasza:

www.dywizjapoludnie.pl

W dziale "Przez płot/na skróty" znajdziesz miejsce, gdzie będziesz mógł nas spotkać.

 

Bardzo proszę nie rejestrować się, jeśli nie jesteście z Krakowa, lub nie jeździcie chopper'em/cruiser'em.

 

Amfm... Mamy Virago1100 do sprzedania.

 

 

Byłem na Waszej stronce ;) ale działu "Przez płot/na skróty" nie znalazłem :-(

Na samej górze są 4 nieaktywne linki - może tam miał być w/w dział?

 

Od tego jest dział "Zloty/przejażdżki" :bigrazz:

 

Dzięki za info i sorrki - jak widzisz jestem dopiero czytaczem, do tego od 20 lat bez dwóch kółek. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to się zmieni :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem na Waszej stronce :bigrazz: ale działu "Przez płot/na skróty" nie znalazłem :-(

Na samej górze są 4 nieaktywne linki - może tam miał być w/w dział?

Dzięki za info i sorrki - jak widzisz jestem dopiero czytaczem, do tego od 20 lat bez dwóch kółek. Mam nadzieję, że w przyszłym sezonie to się zmieni :biggrin:

 

Z tej strony powinieneś zarejestrować się na forum, żeby widzieć dział "Przez płot/na skróty".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...