Skocz do zawartości

Sieraków 2007 zlot


marcin86
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W internecie znalazłem tylko tyle informacji:

 

" Powiat Międzychodzki-aktualnosci :31 sierpnia i 1 września - zlot motocyklowy i koncerty nad jez. Jaroszewskim (m.in."Dżem") Chrzypsko Wielkie: .... Urząd Gminy Sieraków." i w radiu słyszałem, że jeszcze ma być LOMBARD

 

Może ktoś wie coś więcej ?

 

Pozdrawiam,

Marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dowiesz sie więcej co i jak o której godzinie to pisz chętnie przyjadę w strony swej młodości :icon_evil:

 

Już mam więcej wiadomości:

31.08 - otwarcie parkingu strzeżonego dla motocyklistów

01.09 - parada, wieczorem konsery : "DŻEM" i "LOMBARD"

 

Na jakiejś stronie wyczytałem że zadeklarowało przyjazd 11 zagranicznych klubów motocyklowych (nie mogę poszukać linka). Jutro prawdopodobnie będe w Sierakowie to zrobie zdjęcie plakatu i umieszce na forum. Po poprzednich koncertach "Dżemu" w Sierakowie mogę zapenić, że będzie MEGA duża frekwencja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja się wybieram

 

Wybierz się do Złocieńca. Jedzie od nas spora ekipa.

 

Już mam więcej wiadomości:

31.08 - otwarcie parkingu strzeżonego dla motocyklistów

01.09 - parada, wieczorem konsery : "DŻEM" i "LOMBARD"

 

Na jakiejś stronie wyczytałem że zadeklarowało przyjazd 11 zagranicznych klubów motocyklowych (nie mogę poszukać linka).

 

Przypuszczam, że nie 11 klubów, tylko 11 motocyklistów zapewne z Bractwa Motocyklistów na Obczyźnie ( Prezes chyba jest nadal w Polsce).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 2 lata temu. Jak dla mnie bez rewelacji. Dżem owszem był ale grali z godzinnym opóźnieneim w małej knajpie której nazwy juz nie pamiętam. Nawet nie przeprosili za opóźnienei - kpina. Tak więc coś tam było słychac ale widzieć nie bardzo. Jedynie fajne jeziorko i tyle.

Może w tym roku będzie lepiej ale na pewno nie jadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem 2 lata temu. Jak dla mnie bez rewelacji. Dżem owszem był ale grali z godzinnym opóźnieneim w małej knajpie której nazwy juz nie pamiętam. Nawet nie przeprosili za opóźnienei - kpina. Tak więc coś tam było słychac ale widzieć nie bardzo. Jedynie fajne jeziorko i tyle.

Może w tym roku będzie lepiej ale na pewno nie jadę.

 

Knajpa nazywa się "Słoneczna", zloty były dwa - we wrześniu 2005 i w kwietniu 2006, na żadnym z nich nie grał "Dżem", więc chyba mylisz imprezy. Zloty były super, bo super klimat stworzyli uczestnicy (głównie ekipa "Szkieleta").

W tym roku niestety pokrywa się ze Złocieńcem.

 

P.S. Dwa lata temu na zlocie grał m.in. zespół Sebastiana Riedla "Cree".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierz się do Złocieńca. Jedzie od nas spora ekipa.

Przypuszczam, że nie 11 klubów, tylko 11 motocyklistów zapewne z Bractwa Motocyklistów na Obczyźnie ( Prezes chyba jest nadal w Polsce).

 

 

To chyba jednak nie Bractwo Motocyklistów na Obczyźnie. Prezes już wyjechał, a reszta Bractwa nie dawała znać, że przyjeżdżają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza ta ma się odbywać w innym miejscu(po drugiej stronie ulicy) co jest dużo rozsądniejszym rozwiązaniem z uwagi na dużo większą przestrzeń. W poprzednich latach Dżem grał ale to chyba nie było połączone z żadnym zlotem. Szkoda tylko, że obie imprezy się pokrywają.

 

 

BTW Zdjęcia plakatu nie bedzie, w niedziele nie dotarliśmy do sierakowa w związku z przedawkowaniem %.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zlotu w Sierakowi coś ucichł. Może ktoś coś jednak powiewięcej co i o której. Najbardziej interesuje mnie sobota o której zbiórka i parada. Bedę wdzięczny za jakieś info :icon_mrgreen:

 

Namiary organizatora:

 

Restauracja Motel SŁONECZNA

ul. Poznańska 28, 64-410 Sieraków

tel./fax /061/ 29 52 671, 29 52 638

kom. 605 358 440

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żadnym z nich nie grał "Dżem", więc chyba mylisz imprezy

No Dżemu się nie da pomylić z innym zespołem...

To było spotkanie z Policją po słynnym wypadku na ul. Mieszka w P-niu.

Możliwe że pomyliłem ale knajpa się zgadza.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie znalazłem tylko tyle informacji:

 

" Powiat Międzychodzki-aktualnosci :31 sierpnia i 1 września - zlot motocyklowy i koncerty nad jez. Jaroszewskim (m.in."Dżem") Chrzypsko Wielkie: .... Urząd Gminy Sieraków." i w radiu słyszałem, że jeszcze ma być LOMBARD

 

Może ktoś wie coś więcej ?

 

Pozdrawiam,

Marcin

 

a więc w sobotę o 18:30 zaczynają się koncerty Dżem i Lombard widziałem plakat na stacji w mojej mieścinie był też podany adres strony głównej dżemu ... pewnie tam coś też jest napisane :rolleyes:

 

pozdr

 

Pablo-Kamikaze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...