Skocz do zawartości

Potrzebuje POMOCY w wyborze SM


Rekomendowane odpowiedzi

WITAM MAM NA IMIE ARTUR(DYSLEKTYK :biggrin: ) I MAM 18LAT Wzrost: 184cm Waga: okolo 74kg ZAWSZE CHCIALEM SOBIE KUPIC JAKIS MOTOR ALE NIE BYLO TAKIEJ MOZLIWOSCI. TERAZ TAKA MAM ALE NIE WIEM JAKI WYBRAC POMOCY!!!! CHCIALEM SOBIE KUPIC JAKIES SUPERMOTO, TYLKO NIE WIEM JAKIE: JAKI MODEL, JAKA POJEMNOSC ITP. Cos tam jezdzilem na motOrze ale nie na swoim I NIE JESTEM TAKI głupi ZEBY SIE ROZJ***C NA DRZEWIE ODRAZU. MAM MOZLIWOSC SPROWADZENIA SOBIE MOTORKU Z NIEMIEC. WARTO? JEST TROCHE TANIEJ? CHCE KUPIC URZYWANY I NIE AZ TAK STRASZNIE DROGI. POMORZCIE MI I PODPOWIEDZCIE JAKI BY BYL DOBRY I CZEMU.

 

 

POOOMOOCYy..!!!! :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam xD ale itak nie bede sobie robil prawka Bede jezdzil bez prawka Mieszkam w malej miescinie I policje sie zna WIec itak mi nic nie zrobia A dalej nigdzie nie bede sie wybieral Ale homologacja sie przyda i blachy I nie wiem co wybrac na poczatek NIE wiem jaki SM jest najlepszy JAk z cenami itp.. Pisze tu bo chcialem sie dowiedziec co wybrac

 

 

ooo... dasz mi do niego gg?? bo nie chce telefonu Nie bede do niego dzwonil Tylko na gg se z nim pogadam DZieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha to jeszcze napisz ile masz pieniążków i czy chcesz coś do spokojnej jazdy :buttrock: jakąś 125ccm w 4suwie czy coś mocniejszego 125ccm w 2 suwie lub 250 4suw? Bo nic większego nie polecamskoro wcześniej nie jeździłeś.

 

no wiadomo lepiej jak najtaniej ale tak 8-10gora-12 byl bym w stanie wydac cos kolo tego Wiesz nie znam sie za bardzo na motorach A chcial bym kupic cos dobrego Pewnie ze wole cos mocniejszego :( czym mocniejsze tym lepsze xD no wlasnie nie mam pojecia jaka pojemnosc wybrac CZym beda sie one roznily? wady zalety Osiagi itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo lepiej jak najtaniej ale tak 8-10gora-12 byl bym w stanie wydac cos kolo tego Wiesz nie znam sie za bardzo na motorach A chcial bym kupic cos dobrego Pewnie ze wole cos mocniejszego :( czym mocniejsze tym lepsze xD no wlasnie nie mam pojecia jaka pojemnosc wybrac CZym beda sie one roznily? wady zalety Osiagi itp.

Ja bym z tą mocą tak nie przesadzał :buttrock: Jeśli chodzi o silniki to 2t jest mocniejsze,prostsze w naprawie i tańsze ale częsciej trzeba wymieniać tłok i dużo więcej pali 4t mniej mocy z tej samej pojemności,mniej pali ale sam raczej już nie będziesz w stanie naprawić. Ja bym proponował jakieś 125 2t na pierwszy sprzęt moc bedzie odpowiednia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tą mocą tak nie przesadzał :buttrock: Jeśli chodzi o silniki to 2t jest mocniejsze,prostsze w naprawie i tańsze ale częsciej trzeba wymieniać tłok i dużo więcej pali 4t mniej mocy z tej samej pojemności,mniej pali ale sam raczej już nie będziesz w stanie naprawić. Ja bym proponował jakieś 125 2t na pierwszy sprzęt moc bedzie odpowiednia.

 

 

a moze napiszecie jakies konkretne modele xD :( myslicie ze ja wiem ktory jest 2t aa ktory 4 :buttrock: hehe... nie znam sie na motorach NA samochodach juz w mniare ale nie na motorach :crossy: opisac je troche Ktory lepszy itp jaka moc Osiagi spalanie DZiekI z GORy

 

 

a nie lepiej jakoms 250?? bo pozneij 2 miesiace pojerzdze 125 i mi sie znudzi I bede znowu wymienial? ee...

w sumie nie wiem sam Ale wole cos takiego co PIERD*LNIE i zabije NIz co ma jechac jak gowienko jakies NA takie cos mi szkoda kasy Glupi nie jestem naucze sie jezdzic szybko POlame NoGi Sie zrosna i jeszcze kaske dostane xD hehe... mowi sie trudno Chociaz se pojezdze

Edytowane przez BIGpapaSMURF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze napiszecie jakies konkretne modele xD :) myslicie ze ja wiem ktory jest 2t aa ktory 4 :crossy: hehe... nie znam sie na motorach NA samochodach juz w mniare ale nie na motorach :P DZiekI z GORy

a nie lepiej jakoms 250?? bo pozneij 2 miesiace pojerzdze 125 i mi sie znudzi I bede znowu wymienial? ee...

w sumie nie wiem sam

Sądzę że bedziesz zadowolony ze 125 i starczy na pewno dłużej niż na 2 miechy. A jesli chodzi o model to za 10k jest duże pole do popisu np ten ktm który zaproponował ci kolega z forum to dobry sprzet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze to odrazu odlicz od tych pieniędz które masz gdzieś z 1500-2000zł na porządny strój :) zapewniam, że przydaje się nawet najlepszym :crossy:

Z 125ccm 2T to są;

Aprilia MX 125

Husqvarna SM 125S

Yamaha Dt 125X

to tak na początek spójrz na te Supermoto może coś ci się spodoba

 

Przykładowe aukcję:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M498373

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M506931

dt'tki akórat nie ma żadnej ;/

Edytowane przez pawel125r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo wielkie Dzieki A tak wogule to taki jeden KOLES ma wlasnie Husqvarne SM 125S i powiem wam ze nawet dopier**Ala ten motorek Znaczy przyspieszenie niezle juz jest No i jeszcze jest ten KTM 125 A ktory z tych motorkow jest najlepszy?? i czemu?? ma ktos moze jakoms stronke z opisem ich? czy z osiagami itp? DZIEKi

a ze strojem to pomysle pozniej jak juz bede mial motor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo wielkie Dzieki A tak wogule to taki jeden KOLES ma wlasnie Husqvarne SM 125S i powiem wam ze nawet dopier**Ala ten motorek Znaczy przyspieszenie niezle juz jest No i jeszcze jest ten KTM 125 A ktory z tych motorkow jest najlepszy?? i czemu?? ma ktos moze jakoms stronke z opisem ich? czy z osiagami itp? DZIEKi

a ze strojem to pomysle pozniej jak juz bede mial motor :P

 

Odpowiem w ten sposób, że i KTM i Husqvana to najwyższa półka z 125ccm supermoto, co do silnika huski zapytaj w temacie o husqvarnie :lalag: :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM MAM NA IMIE ARTUR(DYSLEKTYK :lalag: ) I MAM 18LAT Wzrost: 184cm Waga: okolo 74kg ZAWSZE CHCIALEM SOBIE KUPIC JAKIS MOTOR ALE NIE BYLO TAKIEJ MOZLIWOSCI. TERAZ TAKA MAM ALE NIE WIEM JAKI WYBRAC POMOCY!!!! CHCIALEM SOBIE KUPIC JAKIES SUPERMOTO, TYLKO NIE WIEM JAKIE: JAKI MODEL, JAKA POJEMNOSC ITP. Cos tam jezdzilem na motOrze ale nie na swoim I NIE JESTEM TAKI głupi ZEBY SIE ROZJ***C NA DRZEWIE ODRAZU. MAM MOZLIWOSC SPROWADZENIA SOBIE MOTORKU Z NIEMIEC. WARTO? JEST TROCHE TANIEJ? CHCE KUPIC URZYWANY I NIE AZ TAK STRASZNIE DROGI. POMORZCIE MI I PODPOWIEDZCIE JAKI BY BYL DOBRY I CZEMU.

POOOMOOCYy..!!!! :crossy:

 

A nie lepiej kupic enduro... Ja tez mieszkam w malym miescie i mam dostep do pol i lasow takze na enduro moge poszalec. Zastanow sie dobrze bo bedzie troche gorszy komfort jazdy po drodze ale mozna poszalec w terenie no i cena tez nizsza bo za max 4000 masz porzadne enduro. mysle o np. kmx, crm, dt lub z 4suwow np. dr 350

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...