Skocz do zawartości

honda xl 600>> WSZELKIE INFO MILO WIDZIANE


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam

 

osatnio sam myślałem o takim sprzęcie, ale raczej pozostaje przy mojej MZ na razie.

ale do rzeczy :

sprzęt wspaniały dla turystów, endurzystów i takich tam, motocykl mało pali , nie wymaga wielu regulacji , czy jakiś dziwnych kombinacji z obsługą , z tego co się dowiedziałem od forumowicza Sylwka, to tylko wymieniasz olej co 3 tys , i filtr co 6 tys.

silnik trwały jak w większosci hond, moc to 46 KM , no i w ogóle... :P

honda ta jest porządną konstrukcją i gdybym miał tyle kasy to też bym szukał włąsńie XL 600 , ale , ciesze się z tego co mam .

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem na bema nie bylem

 

ja kolesia spotkalem na legii i przysiadalem sie do xt 600 ale cena mnie troche odstraszyla 7500

 

pozniej na jego stronie znalazlem ta xl

 

rozmawialem z dominikiem szymanskim i ogolnie mi odradzil ze wzgledu na jej wiek i dostepnosc czesci

 

pozniej na allegro znalazlem cos takiego... http://allegro.pl/show_item.php?item=16224481

wiem ze jest to zupelnie inny motocykl ale cena jest necaca :P mozliwe ze jest z nia cos nie tak ale to kwestia oblukania

 

rozmawialem z vlaadem i powiedzial ze chyba to nie Night Hawk tylko Custom ale to mozna sprawdzic jak dorwe numery ramy i silnika

 

ogolnie z endurakiem bedzie problem z rozidzicami :P a z soft czoperem juz mniejsza no i jeszcze cena... ale mi sie az tak bardzo nie spieszy wszystko w swoim czasie

 

a co sadzicie o tej drugiej hondce??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tymczasem niestety nie jestem pelnoletni :P

takze wszelkie zakupy musze z rodzicami przedyskutowac :?

takze mysle ze w weekend sie wybiore i go oblukam a do tego czasu musze przekonac rodzicow:)

 

jest koles z wawy wiec daleko nie mam :lol:

 

bede pewnei informowal o postepach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...