Skocz do zawartości

Ile To kosztuj


kozlowm4
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

co do kosztow... zawsze mozesz sobie jeszcze zapodac uszczelke pod glowice i wybuchnie ci silnik hahahaha jak mi ostatnio, wtedy masz - 5 tys. :buttrock:

 

a tak serio az do bolu - jak chcesz sie scigac za ostatnie, ciezko zarobione pieniadze, to lepiej wydaj to na WDK, jazda po torze i liczenie do ostatniego grosza - nic z tego... jedna gleba i caly misterny plan w pizdu, jeden dzien pojedziesz na maxa i wyskakujesz z 800 PLN na nowe oponki, a jeszcze by sie przydal amorek, pc, pelny wydech i tak do zajebania... ja od gleby w ubieglym roku (w duzej patelni) wlozylem w bajka kilkanascie tysiecy... czy zaluje? pewnie, ze nie! nic nie moze sie rownac z uczuciem stania na pudle i wylewania sobie na glowe szampana :biggrin:

 

 

 

pozdro600

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie stanie sie tak ze jak w końcu pojawia sie konkretne pieniądze ( a wiem ze kiedyś tak sie stanie) to ten sport stanie sie dla nas jeszcze droższy, ze amatorzy nie będą mieli co szukać na torze!! Kedyw nastanie show a zawody zaczną być naprawdę dochodowe a tor znany kto za 300 zł wpuści amatora na tor, będziemy wtedy jeździć gdzie na Ukrainę czy Białoruś tak jak Niemcy poprzyjeżdżają teraz do nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

Byłem w tym roku pierwszy raz na treningu u Grandysów.

Na pewno tam wrocę!!!

Kasa niestety jest duża. Mnie wszystkie koszta wyniosły :

- trening 700

- paliwo 150/ na 2 dni

- spanie/ jedzenie 200

- dojazd 300

razem 1350 na weekend

oczywiście mozna by b yło te pieniądze wydać w inny sposób, ale każdemu polecam choć raz odwiedzenie toru, zeby przekonali się do czego jest zdolna maszyna i jak bardzo może "puścić" mnie rozum.

Jeździłem na Ducati Monster 600 - 52 konie i wykręciłem czas 2,07. dodam, że jeździłem na starych 4 letnich oponach.

Uśmiech jaki zagościł po ujżeniu domkniętych gum, poprzycieranych ślizgaczy, tłumika i podnóżków - zagłuszył żal związany z wydaniem tej kasy.

 

PS.

też grałbym w totka, ale okazyje się ze nawet kumulacja ok 4 mln pln nie wystarcza na wybudowanie 1 kilimetra samego toru. Niestety to wydatek mld zł.

Ale razem moze damy rade. jestem za lokalizacją WAW lub KRK. Mogłoby być też gdzieś w okolicach Cz-wy. wszyscy by mieli bliżej niż na poznań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...