Skocz do zawartości

TDM 850 czy ktoś jeździ??? Warszawka


Gość prodok
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

no cóż szkoda że z Wawy nie jesteś ale to najmniejszy problem .................

gorzej natomiast jest z pośmiganiem................ jakoś tak biało na dworzu...............

oby do lata i to jak najszybciej :D :D :D :D :D :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Anonymous
Witam, tak się postanowiłem spytać czy ktoś z dyskutantów jeździ tym motorkiem? bo ja tak i poszukuję osób które też jeżdżą oczywiście z Warszawki celem wymiany info a także części  :)

 

Witam !

Właśnie poprawiam troszeczke moją TDM 850 '93 i jestem ciekam twoich postępów, zdobyłeś już manetki i podnóżki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podnóżka jeszcze nie mam tylko taki ułamany a do lata muszę jakiś pożądny załatwić :? co do manetek to chciałem sobie jakieś ładne wybrać ale harris robi z jakimiś napisami a ja chcę jakieś normalne czarne .....

a co w swojej TDM-ie usprawniasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Moja TDM jest z 93 roku i mam ją rok. Właśnie odebrałem pachnące elmenty z lakierni, teraz bądzie czarny mat (była dark violet). Mam nieorginalne tłumiki, planuje zmiane podnóżków, będe lakierował na srebrno felgi, planuje zmiane zembatek tył o dwa zęby więcej i mocniejszy łańcuch DID w celu poprawienia przyśpieszeń i może zamontuje lusterka od R1 w owiewke. Mam też turystyczną szybe MRA no i śmigam..... 8O gdzie oczy poniosą. Myślałem też o manetkach Haris'a ale przeginają z ceną, poza tym nie znalazłem nic szczególnego. Obecnie szukam podnóżków i chyba coś mam - są okrągłe całe metalowe w srebrnym kolorze i delikatnie żłobione 40 pln sztuka - ponoć pasują do mocowań TDM-ki. To tyle.

Polecam strone europejskich miłośników TDM ciekawe fotki castomerów oraz pare niezłych podpowiedzi. do miłego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli innymi słowy tuning wizualny :) właśnie a co z tłumikami zakładasz orginałki czy będziesz coś głośniejszego zakładał bo ja mam oryginalne ale powgniatane po szlifie i zamierzam je trochi odświerzyć ale jeszcze nie wiem gdzie..... :cry: a w silniku nic nie zmieniasz???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam niestety tłumiki po szlifie ale oryginalne i planuję je jakoś odświerzyć ale jeszcze nie mam namiarów na jakiś warsztat który się tym zajmuje.

 

Przesyłam wszystkim zainteresowanym parę stronek internetowych o TDM/TRX-sie :)

www.tdm-forum.de

www.trx850.org.uk

www.motorcycle.com/mo/mcyam/tdm.html

www.motorcycle.com/mo/mccolin/trx.html

www.lcl.ca/tdm

http://digilander.iol.it/tdmitalia

www.trx850.de

http://trx850.com

www.laerte.it/tdm

www.tdm.x.org.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...