Skocz do zawartości

Co na WeekEND ??


Browar
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witka!!

 

Tak mnie naszło z nudów w pracy ... może byli by chętni żeby gdzieś sobie krajoznawczą traske zrobić w najbliższy weekend tj. 11-12 sierpnia ?? Każda propozycja dobra :P

 

 

 

Ja prawdopodobnie jadę na zlot do Vendryne w Czechach. Zresztą kilka osób z Rybnika jedzie. Sam szczegółów jeszcze nie znam, ale jak jestes zaintersowany to pisz do mnie to sie ugadamy:)

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja prawdopodobnie jadę na zlot do Vendryne w Czechach. Zresztą kilka osób z Rybnika jedzie. Sam szczegółów jeszcze nie znam, ale jak jestes zaintersowany to pisz do mnie to sie ugadamy:)

pzdr

 

 

A o której w sobote wyjeżdżacie ??

 

Dziś jadę do Węgierskiej Górki ... i bede jutro na chacie coś kolo 12-13 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Własnie znajomy lekarz zwrócił sie do mnie z prośba zwołania motocyklistów na festynik który organizuja lekarze i beda tam dzieciaczki. Ma byc ok 50 istotek :wink: no i przewidziane jest płyniecie stateczkiem, koniki,samoloty, ale najwieksza mysle atrakcja dla dzieci beda własnie motocykle.

 

Impreza ma sie odbyc 9.09 czyli niedziela Rybnik-Stodoły

Kazdy dostanie poczestunek z ramach podziekowania :notworthy: A zjawic sie mamy tak ok 15- 16.30 i powozic tam dzieciaczki.

 

Co o tym sadzicie? Kto sie pisze zeby powozic dzieciaki? Chciałbym w miare szybko wiedziec bo musze mniejwiecej wiedziec ile jedzenia dla was przyszykowac. :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie znajomy lekarz zwrócił sie do mnie z prośba zwołania motocyklistów na festynik który organizuja lekarze i beda tam dzieciaczki. Ma byc ok 50 istotek :crossy: no i przewidziane jest płyniecie stateczkiem, koniki,samoloty, ale najwieksza mysle atrakcja dla dzieci beda własnie motocykle.

 

Impreza ma sie odbyc 9.09 czyli niedziela Rybnik-Stodoły

Kazdy dostanie poczestunek z ramach podziekowania :icon_twisted: A zjawic sie mamy tak ok 15- 16.30 i powozic tam dzieciaczki.

 

Co o tym sadzicie? Kto sie pisze zeby powozic dzieciaki? Chciałbym w miare szybko wiedziec bo musze mniejwiecej wiedziec ile jedzenia dla was przyszykowac. :icon_mrgreen:

no moze wpadne zalezy od pogody jestem nowy więc jeszcze nie jestem taki twardy ale sie postaram

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza ma sie odbyc 9.09 czyli niedziela Rybnik-Stodoły

Kazdy dostanie poczestunek z ramach podziekowania :crossy: A zjawic sie mamy tak ok 15- 16.30 i powozic tam dzieciaczki.

 

Co o tym sadzicie? Kto sie pisze zeby powozic dzieciaki? Chciałbym w miare szybko wiedziec bo musze mniejwiecej wiedziec ile jedzenia dla was przyszykowac. ;)

 

 

Jak nie pojadę odwiedzić Oleśki to napewno się zjawię w Stodołach :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no moze wpadne zalezy od pogody jestem nowy więc jeszcze nie jestem taki twardy ale sie postaram

jezeli odpowiada kingwaj challanger 200 cm to sie pisze jak bedzie pogoda oczywiscie

 

 

jezeli odpowiada kingwaj challanger 200 cm to sie pisze jak bedzie pogoda oczywiscie

apropo kto mi dal taka ksywe ROMECIARZ TO LEKKA PRZESADA PROSZE O ZMIANE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie znajomy lekarz zwrócił sie do mnie z prośba zwołania motocyklistów na festynik który organizuja lekarze i beda tam dzieciaczki. Ma byc ok 50 istotek :icon_mrgreen: no i przewidziane jest płyniecie stateczkiem, koniki,samoloty, ale najwieksza mysle atrakcja dla dzieci beda własnie motocykle.

 

Impreza ma sie odbyc 9.09 czyli niedziela Rybnik-Stodoły

Kazdy dostanie poczestunek z ramach podziekowania :D A zjawic sie mamy tak ok 15- 16.30 i powozic tam dzieciaczki.

 

Co o tym sadzicie? Kto sie pisze zeby powozic dzieciaki? Chciałbym w miare szybko wiedziec bo musze mniejwiecej wiedziec ile jedzenia dla was przyszykowac. :P

 

Czy paskudna aura nie będzie powodem odwołania super imprezki dla dzieciaczków?? Bo motongów może być w tym wypadku bardzo mało :(

PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...