Skocz do zawartości

DOSTAWA pod dom czy samemu jechac z salonu?


gonzoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Bez spamu tutaj prosze !!! :spam:

Przenies sie do "Drag starow" :clap:

Masz racje :banghead:

ale ja zabardzo jeszcze sie nie rozeznaje :wink:

a pytanie zadalem tutaj azeby ASh to przeczytal :wink:

Normalnie kolego poczatkujacy jestem :biggrin:

Sorry czy jak tam mowia w Uk- :lalag: ejku

Edytowane przez Alex36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jakas wycieczka na sprzetach do Sztokholmu ???

Juz jedna forumowiczke tam mamy ( rusty ) wiec i okazyja lepsiejsza bedzie ;) ;)

A czemu by nie :biggrin:

bierz Gonzoss-a i na sztokholm :wink:

jak moge odnalezc na forum (Rysty)?

Pozdrawiam :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubezpieczenie robisz online i czekasz dwa-trzy dni.

Ja place 170 funtow rocznie.

Zobacz do tematu " Angielskie przy piwie ... " bo tam omawiane byly ubezpieczalnie, albo skontaktuj sie z budzikiem. :icon_mrgreen:

Do soboty chyba nie dasz rady, ale

no do soboty na bank nie wyjdzie.. a co z Budzikiem? moze cos zalatwic czy jak .. wszedzie gdzie jest cos o ubezpieczeniach to Budzik proponuje wyszukiwarke

.. i tak caly czas robie .. co najgorsze nie moge teraz znalezc nic ponizej 1000 gbp :eek:

.. ale cos musze zakupic w koncu .. nie moge pozwolic zeby tam moto stalo i sie marnowalo

Majkel napisales w angielskim przy piwie...

"Tez zmienilem ubezpieczalnie dzieki budzikowi i teraz place za Draga full-comp. 89 funtów rocznie

Ubezpiecza Norwich Union"

.. to dlaczemu teraz 170 ? coraz wiecej placisz ? hehe

Moze jakas wycieczka na sprzetach do Sztokholmu ???

Juz jedna forumowiczke tam mamy ( rusty ) wiec i okazyja lepsiejsza bedzie :crossy: :flesje:

 

A czemu by nie ;)

bierz Gonzoss-a i na sztokholm :biggrin:

jak moge odnalezc na forum (Rysty)?

Pozdrawiam :bigrazz:

gdzies bym sie wybral .. ale jak teraz zaplace calosc za moto i jeszcze to ubezpieczenie to mnie nie bedzie stac chyba zeby zalac maszyne i posmigac w kolo komina nawet .. chociaz nie .. moge chleba nie kupic ale na paliwko zawsze cos znajde ;)

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzies bym sie wybral .. ale jak teraz zaplace calosc za moto i jeszcze to ubezpieczenie to mnie nie bedzie chyba zeby zalac maszyne i posmigac w kolo komina nawet .. chociaz nie .. moge chleba nie kustapic ale na paliwko zawsze cos znajde :buttrock:

pozdrawiam.

Gonzoss spoko poczekam :biggrin:

ja tez jeszcze Draga nie mam :crossy:

smigam na lifanku :crossy:

a co do ubezpieczalni to osobiscie odradzam Tobie wyszukiwarek-to dno :(

ja tez wyszukiwalem i lipa :biggrin:

Lepiej podzwon osobiscie tak bynajmniej lepiej funka to w szwecji.

ja znalazlem ubezpieczenie za lifana 1937kr a w Insplanet(wyszukiwarka)krzykneli mi 4500kr.Parodia :buttrock:

Edytowane przez Alex36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Tez zmienilem ubezpieczalnie dzieki budzikowi i teraz place za Draga full-comp. 89 funtów rocznie

Ubezpiecza Norwich Union"

.. to dlaczemu teraz 170 ? coraz wiecej placisz ? hehe

 

A bo zmienilem przed pelnym rokiem, dostalem lista ze musze udowodnic ze mam znizki, wiec wrocilem do starego a Oni kazali mi kare zaplacic ze odszedlem i wyszlo 170 rocznie :crossy:

Dalem ciala i dlatego place frycowe :banghead:

Teraz wiem ze przed uplywem pelnego roku nie wolno zmieniac ubezpieczalni :( :crossy:

A budzik podawal adres do wyszukiwarki gdzie wpisujesz dane i Ci wyskakuja najtansze ubezpieczalnie. Nie pamietam, ale to chyba bylo confusion.co.uk ? Jakos tak :eek:

 

ale jak teraz zaplace calosc za moto i jeszcze to ubezpieczenie to mnie nie bedzie stac chyba zeby zalac maszyne i posmigac w kolo komina nawet ..

 

A motra nie bierzesz w kredycie ??? :buttrock: :crossy:

Dasz troche wkladu wlasnego a reszta na kredyt. Pewnie ze 150 miesiecznie Ci wyjdzie :buttrock: :clap:

I tak samo ubezpieczenie, placisz miesiecznie i jak sprzedasz sprzeta to nic nie tracisz. Biora tylko depozyt za dwa miechy i juz.

Ja miesiecznie place 14 funciakow :crossy:

 

jak moge odnalezc na forum (Rysty)?

Pozdrawiam :biggrin:

 

rusty !!!! :crossy:

Wpisujesz w uzytkownikach i Ci wyszuka taka osobe :clap: :biggrin:

 

A czemu by nie :biggrin:

bierz Gonzoss-a i na sztokholm :biggrin:

 

Pewnie w przyszlym roku cos trza bedzie zrobic :crossy: :flesje:

I od razu kilka osob by pojechalo :crossy:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rusty !!!! :biggrin:

Wpisujesz w uzytkownikach i Ci wyszuka taka osobe :biggrin: :buttrock:

Dzieki znalazlem :crossy:

Ale niestety Rusty mieszka w Danii :buttrock:

Pewnie w przyszlym roku cos trza bedzie zrobic :crossy: :biggrin:

I od razu kilka osob by pojechalo :banghead:

Swietnie by bylo :biggrin:

ladny kraj,dobre drogi :(

zapraszam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie "kupilem" ubezpieczenie na moto :clap:

981 gbp / rok ;) w AA .. najtaniej wyszlo ;]

czekam na papiery .. mysle ze do poniedzialku dojda .. to we wtorek smigam po maszyne

w salonie powiedzieli ze musze im najpierw wyslac oryginal ubezpieczenia to oni go zarejestruja .. ale dzwonilem przed chwila i Pan mi powiedzial ze moge przyjechac z papierami .. wezme sobie motora a oni wszystko zalatwia i przysla poczta .. nie moglem sie doczekac wiec tak wymyslilem zeby bylo jak najszybciej ;)

..mam nadzieje ze zadne dziwne sytuacje z tego nie wynikna :)

 

a jak tam u Was z czasem w tygodniu Panowie? ... jakby co to jade raniusko .. moze gdzies kolo poludnia bede w Londonie .. ale chyba bedziecie pracowac co ?! .. to najwyzej sam sobie podskocze taxą albo jakos.. odbiore moto i bede uciekal ... chyba ze macie chwile wolnego to mozemy sie spotkac i skoczyc do Ace na minutke ... bardzo chcialbym sie z Wami "pokulac" chociaz tą chwile .. a pozniej pojechac do domu. a z drugiej strony nie chce mi sie czekac az do soboty zeby wszyscy mieli wolne

Majkel i Koobra dajcie znac

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiem ze w Danii, ale ..................... to ten sam kontynent ;)

W sumie blisko :crossy:

OK! za rok jak przyjedziecie to razem skoczymy do Danii :clap:

 

a ja wlasnie "kupilem" ubezpieczenie na moto :)

981 gbp / rok ;) w AA .. najtaniej wyszlo ;]

czekam na papiery .. mysle ze do poniedzialku dojda .. to we wtorek smigam po maszyne

w salonie powiedzieli ze musze im najpierw wyslac oryginal ubezpieczenia to oni go zarejestruja .. ale dzwonilem przed chwila i Pan mi powiedzial ze moge przyjechac z papierami .. wezme sobie motora a oni wszystko zalatwia i przysla poczta .. nie moglem sie doczekac wiec tak wymyslilem zeby bylo jak najszybciej :clap:

..mam nadzieje ze zadne dziwne sytuacje z tego nie wynikna :cool:

 

Ja Ciebie rozumie :bigrazz:

do soboty kupa czasu :biggrin:

Edytowane przez Alex36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja wlasnie "kupilem" ubezpieczenie na moto :buttrock:

981 gbp / rok :crossy: w AA .. najtaniej wyszlo ;]

 

 

Kurde !!!!

Tyle zes zaplacił ???

Chyba ze: jestes mlody ( ponizej 25 lat ), pierwszy sprzet w UK, zero znizek, moto bedzie stalo na dworzu ( a to tez ma wplyw ), gdzie mieszkasz ( dom czy flat ) itp. itd.

Naprawde wypisujac rozne ciekawe rzeczy mozna miec albo straszna zwyzke albo duza znizke :lalag:

 

Majkel i Koobra dajcie znac

pozdrawiam

 

kurde, I don't think so, but .................. who knows, who knows .... :P

Never say never .... :buttrock:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...