Skocz do zawartości

DOSTAWA pod dom czy samemu jechac z salonu?


gonzoss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli wychodzi, ze sie w okolicach wtorku pojawisz. W srodku dnia. Hmmm... na upartego moge sie wyrwac z pracy, w koncu sam jestem sobie szefem. Jedyny problem jest z moto w chwili obecnej, dzis rano strzelil mi pas zebaty jak sie do pracy wybieralem. Bogu dzieki przed domem, a nie w pol drogi. Jutro kupie nowy i jesli bedzie pogoda to go wymienie (potrzebny mi garaz!). Jak nie bedzie pogody przez weekend to moze sie okazac, ze jestem spieszony i nici ze spotkania. Btw, ile czasu zajmuje wymiana pasa w HDku? Mam potrzebne narzedzia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Internal Server Error .. jakiś błąd nie moge normalnie odpowiedziec

wiec szybka odpowiedz ;]

 

Alex36: Ja Ciebie rozumie

do soboty kupa czasu

-mowa oczywiscie o nastepnej sobocie a nie tej jutro hehe .. az taki narwany to nie jestem .. chyba :wink:

 

majkelpl: Kurde !!!!

Tyle zes zaplacił ???

Chyba ze: jestes mlody ( ponizej 25 lat ), pierwszy sprzet w UK, zero znizek, moto bedzie stalo na dworzu ( a to tez ma wplyw ), gdzie mieszkasz ( dom czy flat ) itp. itd.

Naprawde wypisujac rozne ciekawe rzeczy mozna miec albo straszna zwyzke albo duza znizke

- no niestety .. ale tak to jest .. 24latka, zadnych znizek na motor, prawko od miesiaca :wink: .. chociaz mieszkam w domku (ślicznym ;] ) i mam garaż .. ale dzielnica taka sobie.

a cudowalem na wszystkie sposoby .. nawet roczny przebieg sprawdzalem czy sie liczy .. dalem do 3000 mil bo nie bylo roznicy .. ale powyzej juz drozej ;/

ale juz dobra .. damy rade .. za rok bedzie lepiej .. 25 lat i rok znizek (chyba 35%.. tak mam na fure) to jakos bedzie

 

koobra: Czyli wychodzi, ze sie w okolicach wtorku pojawisz. W srodku dnia. Hmmm... na upartego moge sie wyrwac z pracy, w koncu sam jestem sobie szefem. Jedyny problem jest z moto w chwili obecnej, dzis rano strzelil mi pas zebaty jak sie do pracy wybieralem. Bogu dzieki przed domem, a nie w pol drogi. Jutro kupie nowy i jesli bedzie pogoda to go wymienie (potrzebny mi garaz!). Jak nie bedzie pogody przez weekend to moze sie okazac, ze jestem spieszony i nici ze spotkania. Btw, ile czasu zajmuje wymiana pasa w HDku? Mam potrzebne narzedzia.

 

- to niedobrze z tym paskiem Twoim .. ale ja sie nie znam wiec Ci nie pomoge ;]

a co do spotkania to tez srednio .. fajnie byloby sie bujnąc gdzies razem .. juz nie chodzi mi o pomoc z odbiorem itp .. ale od razu przejechalbym sie z Kims po dzielnicy hehe.. i pod Ace zajechac gdzie jeszcze wiecej motorków .. mało mialem do czynienia z takimi "zlotami" a teraz w dodatku sam zajechalbym na wlasnym moto .. zajebioza hehe.. ale to i tak na chwile tylko bo bede musial jeszcze przed zachodem dotrzeć do domciu ;]

jakby cos moglo wyjsc .. to dajcie jeszcze znac

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 lat i rok znizek (chyba 35%.. tak mam na fure)

 

Toc piszesz ze masz samochod !!!

Stary !!! uderz do tej samej formy co masz auto ubezpieczone i powiedz ze chcesz ubespieczyc kolejny sprzet u nich ale niech Ci dadza znizki.

Powinni lyknac i pojsc na reke, chyba ze .............. juz po ptakach :wink:

 

a co do spotkania to tez srednio [...] ale to i tak na chwile tylko bo bede musial jeszcze przed zachodem dotrzeć do domciu ;]

 

A gdybys tak umowil sie ze sprzeta odbiarasz w piatek ???

A potem zapraszam na weekend do siebie :wink: ;)

Bysmy Cie z koobra odebrali z salonu, potem razem do Ace a na noc juz do mnie na :wink:

A w sobote i niedziele pojezdzic po wyspie :crossy: :clap:

W niedziele po poludniu juz bys sobie smignal do domku :crossy:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem jak i co macie z tmyi ubezpieczeniami ale troche drogo. Podjerzewam ze masz Full Comp. dlatego taka cena. Ale nei jest źle. Gdybys porównał cene ubezp. z Londynu i jakies małej wioski zaleznie gdzie mieszkasz to moze ci wyjsc nawet 3krotna roznica. Ja place do tego kurierskie ubezp. i do tego mieszkam w Londku wiec wychodzi mi ok.900GBP (mam juz rok znizek czyli 40% mniej) na rok za 14 letnia Suze GS500E a ubezpieczenie jest PODSTAWOWE!!! Pochlastac sie mozna. Tylko ze ja mam typu Pay As You Go czyli miesieczne polisy i platnosci - moge anulowac kiedy chce bez problemu. Do tego znizki za rok bezszkodowej jazdy licza co 10 miesiecy a nie co 12 wiec ok.

 

Sprawdź ceny w firmie www.ebikeinsurance.co.uk ja tam mam. Odradzam firme Bennetts bo maja spore ceny a niby specjalizuja sie w moto ubezpieczeniach. A jak chcesz miec ogromny wybor ubezpieczalni to kup "biketrader`a" i tam bedzie wiele stron z reklamami wszelkich mozliwych ubezpieczalni. Wybor ogromny, adresy www i telefony sa podane wiec luzik. Mozesz wybierac. Pozdro.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Toc piszesz ze masz samochod !!!

Stary !!! uderz do tej samej formy co masz auto ubezpieczone i powiedz ze chcesz ubespieczyc kolejny sprzet u nich ale niech Ci dadza znizki.

Powinni lyknac i pojsc na reke, chyba ze .............. juz po ptakach :banghead:

 

A gdybys tak umowil sie ze sprzeta odbiarasz w piatek ???

A potem zapraszam na weekend do siebie :D

Bysmy Cie z koobra odebrali z salonu, potem razem do Ace a na noc juz do mnie na :flesje:

A w sobote i niedziele pojezdzic po wyspie :crossy:

W niedziele po poludniu juz bys sobie smignal do domku

tak mamy samochod .. a raczej moja dziewczyna ma .. ja jestem tylko dopisanym kierowca .. wiec znizki mi sie nie licza :banghead: a w dodatku ubezpieczenie mamy w lloydsie a z tego co wiem to oni motocykli nie ruszaja .. chyba ze sie myle .. ale juz po ptakach hehe

 

i dzieki za zaproszenie .. bardzo milo z Twojej strony :) ale chyba musze odmówic ...

chyba ze papiery z ubezpieczalni pozno przyjda to moze faktycznie wpadne kolo piatku .. ale zostac raczej nie da rady .. troche sie jednak splukalem tym motorkiem ze nie wspomne juz o ubezpieczeniu hehe .. wiec teraz musze "odrabiac" .. a na weekendy placa mi podwojnie i wolalbym popracowac.

z mila checia (jak jeszcze kiedys zaproponujesz) .. to wpadne na kawke i rundke po Wyspie .. bo slyszalem ze w jakims ciekawym miejscu mieszkasz .. ale to jak sie troszke odbije .. nie teraz.

napisze jeszcze kiedy te papiery dojda to najwyzej jak bedziecie mieli czas z koobra i checi to moglibyscie podskoczyc ze mna po moto .. nie chce Was fatygowac :flesje: tym bardziej w tygodniu .. ale zobaczymy

pozdrawiam

 

No nie wiem jak i co macie z tmyi ubezpieczeniami ale troche drogo. Podjerzewam ze masz Full Comp. dlatego taka cena. Ale nei jest źle. Gdybys porównał cene ubezp. z Londynu i jakies małej wioski zaleznie gdzie mieszkasz to moze ci wyjsc nawet 3krotna roznica. Ja place do tego kurierskie ubezp. i do tego mieszkam w Londku wiec wychodzi mi ok.900GBP (mam juz rok znizek czyli 40% mniej) na rok za 14 letnia Suze GS500E a ubezpieczenie jest PODSTAWOWE!!! Pochlastac sie mozna. Tylko ze ja mam typu Pay As You Go czyli miesieczne polisy i platnosci - moge anulowac kiedy chce bez problemu. Do tego znizki za rok bezszkodowej jazdy licza co 10 miesiecy a nie co 12 wiec ok.

 

Sprawdź ceny w firmie www.ebikeinsurance.co.uk ja tam mam. Odradzam firme Bennetts bo maja spore ceny a niby specjalizuja sie w moto ubezpieczeniach. A jak chcesz miec ogromny wybor ubezpieczalni to kup "biketrader`a" i tam bedzie wiele stron z reklamami wszelkich mozliwych ubezpieczalni. Wybor ogromny, adresy www i telefony sa podane wiec luzik. Mozesz wybierac. Pozdro.

 

no widzisz to masz niewiele mniej ode mnie .. a ja mam full comp .. bo to pierwsze moto to niech bedzie full hehe .. bez znizek zadnych .. widze ze Ty tez masz 24 latka wiec tak jak ja .. a na wiosce nie mieszkam (manchester) .. mysle ze przezyje .. za rok bedzie lepiej :buttrock:

a szukac juz mi sie nie chce .. nadzwonilem sie i nawypelnialem tych formalnosci juz wystarczajaco .. a w ogóle to juz zaplacilem i moto ubezpieczone od dzisiaj hehe .. wiec nie ma co sie denerwowac teraz .. a niech znajde cos tanszego to bede sobie w brode pluł :bigrazz:

thenks eniłej :biggrin:

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No skoro w lykendy placa podwojnie to wiadomo ze teraz trzeba splacic maszynke. :D

Ale to i tak Ci taniej wyjdzie niz dziewczyna czy, Boze bron, zona :)

Zaproszenie jest aktualne do 2 wrzesnia bo od 3 juz cala rodzinka w domu i nie bardzo jest gdzie przekimac.

Na 1 wrzesnia zapowiedzieli sie chlopaki z tematu" Angielskie przy piwie ... " wiec mozesz tez wpasc z dziewczyna na :buttrock: i troszke :flesje:

 

ps. Zagladaj tam do tego tematu czasami, OK ? :banghead:

Edytowane przez majkelpl

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że sie wtrącam ponownie ale gdzie jest dział "Angielskie przy piwie..." ? Nie wiem od czego zacząć szukać a komp strasznie muli i sie niedoszukam nigdy. PozdroV2.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan:

Ł180 w Warrs, czyli prawdopodobnie najdrozszym miejscu w ktorym mozna go kupic. Nie zrozum mnie zle, nie cierpie na chroniczny nadmiar gotowki, ale to jedyne pewne miejsce w Londynie, gdzie mozna kupic czesci do HDka w sobote o osmej rano. No i nie musialem duzo drogi nadkladac jadac do pracy.

Zerwal sie po 10k; musialem zlapac jakis ostry kamien, albo kawalek metalu. W sumie to dupa ze mnie, bo dawal o sobie znac przez jakis tydzien. Przy schodzeniu z obrotow slychac bylo dziwny dzwiek, nic glosnego ale zdecydowanie nowego. Trzeba bylo dokladnie sprzeta obejrzec. Czlowiek uczy sie przez cale zycie.

 

Qurim:

Forum Motocyklistów > Zloty > Zloty > Zloty, imprezy, przejażdżki

Edytowane przez koobra
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorki że sie wtrącam ponownie ale gdzie jest dział "Angielskie przy piwie..." ? Nie wiem od czego zacząć szukać a komp strasznie muli i sie niedoszukam nigdy. PozdroV2.

 

 

Tu:

http://forum.motocyklistow.pl/United-Kingd...wie-t66494.html

Milego czytania :icon_question:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

sorki troche zaniedbalem forum ;] .. musialem troche polatac po miescie .. no i praca non stop ;/

No skoro w lykendy placa podwojnie to wiadomo ze teraz trzeba splacic maszynke.

Ale to i tak Ci taniej wyjdzie niz dziewczyna czy, Boze bron, zona :wink:

Zaproszenie jest aktualne do 2 wrzesnia bo od 3 juz cala rodzinka w domu i nie bardzo jest gdzie przekimac.

Na 1 wrzesnia zapowiedzieli sie chlopaki z tematu" Angielskie przy piwie ... " wiec mozesz tez wpasc z dziewczyna na ;) i troszke :wink:

 

ps. Zagladaj tam do tego tematu czasami, OK ? ;)

dzieki wielkie za zaproszenie .. ale odpadam :flesje:

teraz tylko pieniazki i pieniazki ... jeszcze dzisiaj bylem na miescie i wydalem 80funciakow na spodnie :smile:

wiem ze jak na motocyklowe to nie jest wcale tak wiele ale zawsze :smile:

moze innym razem sie zgadamy na jakies zwiedzanko .. i oczywiscie bede zagladal na angielskie przy piwie

pozdrawiam.

Pasek wymieniony. To kiedy przyjezdzasz?

jutro wpadam (środa) ... autobus mam o 9,00 i planowe lądowanie tam u Was o 13,30 na London Victoria Greenline Coach Station

.. bylbym wdzieczny za mała pomoc w dotarciu do sklepu .. oczywiscie w miare mozliwosci .. bo jak jestes w pracy to luzik .. dam sobie przeciez rade .. pozwiedzam troche londyna przy okazji hehe bo jeszcze tam nie bylem .. zaraz bede szukal aftobusa ktory smiga w kierunku Watword (moze znasz numerek od reki ? :wink: ) .. a pozniej taxi czy cos .. bedzie git .. przygoda :)

i szybciutko do domciu ;)

daj znac czy moglbys mi pomoc troche .. mam Twoj nr kom to jutro napisze najwyzej .. a to mój 07771 833 244

przypominam adres

Watford Showroom

59-61 Queens Road

Watford Hertfordshire

WD17 2QN

pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...] bylbym wdzieczny za mała pomoc w dotarciu do sklepu .. zaraz bede szukal aftobusa ktory smiga w kierunku Watword

 

Sa przeciez kolejki podmiejskie i chyba nawet jeszcze metro tam dojezdza :icon_exclaim: :icon_razz:

Ja niestety odpadam, ale trzymam kciuki i lewa w gorze :icon_razz: :icon_razz:

ISRA: 27062
SREU: 614

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e troche za pozno to pisze ale jak jedziesz aftobusem z Manchesteru na Victorie to lepiej jakys wysiadl w okolicach Watford. Aftobus napewno tamtędy jadzie jesli jedzie M1. Jak pojedziesz na Victorie to nielatwo bedzie dostac sie na Watford. to jakies 20mil od Victorii.

 

Wejdz na www.multimap.com i podaj kod pocztowy. Zobaczysz gdzie to jest. Na tej samej stronce jest mapa metra i inne info potrzebne do podrozy po Lodynie. Zapytaj kierowcy w aftobusie czy jedzie w okolice Watford i czy cie wysadzi tam. Kup mapke A-Z (bialo-czerowo-niebieska ksiazka) i dalej poradzis sobie. Ewentualnie jesli nie chcesz tracic kasy na mape to tylko wjedz do jakiegos sklepu i zapytaj czy mozesz sprawdzic cos w mapie. Powinno byc OK.

 

Chetnie bym pomogl ale praca jutro i w przeciwnym koncu Lodynu - South East, City, Westminster etc. Z samego rana bede w NW Londynie ale cos kolo 9-9.30 zawiezc przesyłke.

 

Jakby co to dzwon 07871574455. Służę radą. Pozdro.

 

PS.http://www.multimap.com/map/tube.cgi?client=public&tsize=1&tmap=to&mapsize=big&lang=

To jest mapa underground. Na Watford jedzie metro. Jelsi dojedziesz na Victorie to kup daily travelcard na strefy 1-6. Wez linie Victoria (niebieska) "northbound - na polnoc" i jedz na Kings Cross a tam przesiadz sie na Metropolitan line (kolor trudny do opisania, na mapie zobaczysz ktora jest ktora) ale zwroc uwage do ktorej stacji jedzie ta linia bo sie rozdziela i w rozne miejsca jedzie. przewaznie jeden pociag jedzie tu, drugi tam, a trzeci gdzie indizej i tak na zmiane jada. oczywiscie zwroc uwage ktory keirunek (northbound) i jedz do konca. na pociagu powinno byc napisane WATFORD bo to stacja koncowa. innym nie jedz.

 

Ogolnie na kazdej stacji metra sa male bezplatne mapki metra na stojakach, wez w kieszen i jedz. czytaj wyraznie znaki a dojedziesz. wszystko jest tak oznakowane ze nie da sie zabladzic. kazda linia metra ma inny kolor. w pociagach porecze sa koloru danej linii np. victoria line ma niebieski , znaki danej linii tez maja okreslony kolor, a kierunki sa northbound/southbound i eastbound/westbound. wsiadaj zawsze do 1szego wagonu to szybciej dojedziesz (zawsze na peron wjezdza 1szy a pozniej reszta:-)

pozdro.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...