Skocz do zawartości

Enduro? tylko jakie?


Rekomendowane odpowiedzi

sprowadzenie z USA wcale duzo nie kosztuje 200$ za metr szescienny sie placi jak statkiem plynie tylko ze sie czeka ponad miesiac i trzeba cos pokombinowac przy umowie bo placi sie podatek 22% i clo podajze 6% wiec jak wpiszesz normalna cene w umowie to ani troche to sie nie oplaci bo za same oplaty wyjdzie bardzo duzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra przypuśćmy że kupiłem już sobie motor Kawasaki KLX 250 mmm ależ piękna maszyna ,super ,oh yeah...

 

ile wyniesie mnie teraz inny ekwipunek? Buty,Kask,Gogle,Bluza,Spodnie,Rękawice... no dosłownie wszystko i jakich producentów poszczególne części najbardziej się opłaca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<lukaszs551> nie wiem jakim cudem 200$..;/ ja sobie chce kupić moto z usa i narazie wiem od jednej firmy że biorą 1025$ i w Gdyni odbieram motor.A jeżeli ten twój sposób biorąc pod uwagę ile Tobie wyjdzie..nawet z tym oprocentowaniem...??? pozdro;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<wilku> sam tego nie wymyslilem na poczatku sezonu wyslalem do polski wlasnie z usa (na dodatek z californi) motor wejdz na ta strone i albo napisz do nich a najlepiej to zadzwon i ci powiedza 200$ za m3 to naprawde sie oplaca jak sie troche moto rozlozy to za grosze mozna wyslac tu masz strone

http://www.polonezparcelservice.com/

i moto jest do odebrania w czestochowie chyhba ze im troche odplacisz to do domu ci dowioza oczywiscie po uregulowaniu cla bo najpierw trafi do uzedu celnego wlasnei w czestochowie a oplaty to mnie wyszly jakies 700 czy 900 zl juz dokladnie nie pamietam bo dogadalem sie z gosciem i w umowie napisalem 500$ i nie zapomnij tylko ze musisz miec umowe podbita przez notariusza

 

a ile wyniesie ubior na krosa to zalezy jaki chcesz kupic (nowe /uzywane) i zalezy wiadomo jakie firmy srednio z 2-3 tys zl za nowy komplet

Edytowane przez lukaszs551
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ubiór??

 

Kask - Od 300zł(200 jakiś lepszy używany)

Rękawice - Od 50 zł(tańsze)

Buty - bardzo popularne buty z Formy 500zł(za 300zł kupić używki)

Gogle - od 75zł w górę.

Buzer - nowy od 250zł, używane 150zł.

www.odszkodowania-wlodarczyk.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie za 7tyś można już kupić EXC125'98(EXE,EGS), który jest chyba pod kazdym względem lepszy od KLX300 i innych 4T z połowy lat 90-tych. lżejszy, mocniejszy, tańszy w utrzymaniu(2T), łatwiej o części, lepsze zawieszenie, itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Aprilii ETX to na pewno bym nie kupił :crossy:

 

tylko rx 125 :)

 

 

 

co do ciuchów to kolega wyżej dobrze oszacował ceny,

 

tymczasem mozesz zerknąć co po ile idzie bcm na moich aukcjach :(

 

pozatym nie wydawaj od razu milionów złotych na nowy sprzęt. szkoda bedzie, bo notocross to także błotko :) :);)

 

ubiór firmowy na początek to koło 800 zł MINIMUM za uzywki w bdb stanie

Edytowane przez Farmidona
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...