Skocz do zawartości

Wingrack czy stelaż?


Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki chłopaki za namiary...

... jaki masz ten topcase?

Ile za niego dałeś?

 

Czolem,

Kupilem kuferek Kappa model k48. Kosztowalo mnie to rownowartosc 124Eczyli obecnie byloby to ok. 470 PLN, co wydaje sie byc calkiem atrakcyjna propozycja, biorac pod uwage fakt, ze maxia, ktora jest wieksza o cale 4 litry kosztuje w okkolicach 750 - 800 PLN. Krotko mowiac relacja "litra do zlotowki" byla najkorzystniejsza.

Modele kappy mozesz obejzec sobie tutaj:

http://www.kappamoto.com/catalogoonline/ta...duct/6/K48.aspx

pozdrawiam

Jac

Edytowane przez Jac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pozwolę sobie nieco odświeżyć temat ... od razu mówię, że przeglądałem archiwum i googla, ale nadal nie wiem czym funkcjonalnie różnią się systemy monolock i monokey :biggrin: Rozumiem, że jest inaczej zbudowana płyta łącząca, w archwium było sporo opinii że monolock to są małe kufry na skuterki a monokey to raczej te większe. Ale jak przejrzałem ofertę to givi na systemie monolock robi kufry do 47 litrów, na monokey'u do 52. Więc różnica raczej niewielka. Skąd więc bierze się różnica w cenie nieco ponad 200zł za odpowiadające pojemności? Monokey są "porządniej" wykonywane, w sensie grubości ścianek, systemu zamykania, itp?

I kontynuując porównywanie czym różni się seria E od V givi? na zdjęciach wyglądają podobnie, a w cenie o dodatkową setkę droższe.

Z góry dzięki za sugestie, ew. może ktoś zna w w-wie sklep z wystawioną większą ilością kufrów do obejrzenia? Wszystkie, które odwiedziłem niestety ściągają tylko na zamówienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

pozwolę sobie nieco odświeżyć temat ... od razu mówię, że przeglądałem archiwum i googla, ale nadal nie wiem czym funkcjonalnie różnią się systemy monolock i monokey :( Rozumiem, że jest inaczej zbudowana płyta łącząca, w archwium było sporo opinii że monolock to są małe kufry na skuterki a monokey to raczej te większe. Ale jak przejrzałem ofertę to givi na systemie monolock robi kufry do 47 litrów, na monokey'u do 52. Więc różnica raczej niewielka. Skąd więc bierze się różnica w cenie nieco ponad 200zł za odpowiadające pojemności? Monokey są "porządniej" wykonywane, w sensie grubości ścianek, systemu zamykania, itp?

I kontynuując porównywanie czym różni się seria E od V givi? na zdjęciach wyglądają podobnie, a w cenie o dodatkową setkę droższe.

Z góry dzięki za sugestie, ew. może ktoś zna w w-wie sklep z wystawioną większą ilością kufrów do obejrzenia? Wszystkie, które odwiedziłem niestety ściągają tylko na zamówienie.

podłączam się do pytania: czym różni się seria E od V?

 

OK już znalazłem odp. V to nowsza generacja :)

Edytowane przez vfts
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...