Skocz do zawartości

Co myślicie o tej Aprilli? Warto???


ilek
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a mój kolega ma KYmco agility czy cos moim zdaniem fajny sprzecik ładna sylwetka mocne swiatła ma go juz rok czasu i ani razu nienawalił praktycznie be zobsługowy w poruwnani z kewayem to mi sie jeźdizło lepiej moze nie ma takich osiagów jak aprilia czy suzuki a jest fajny ma 3 blokady kolega sobie zdjoł 2 czy jedą niepamietam wiem ze jest jeszcze zablokowany leci mu 75km/h fajna praca silnika polecam ta marke jezeli chodzi o nowy sprzet.. a jezeli chcesz juz kozacki sprzet jak aprilka sr czy suzuki katana :D to polecam te 2:D kolega posiade je oba:) w aprilke włozył juz ponad 10 000 złw tunig ale narazie jeszczeniesmiga a suzuki tez idzie jak burza 80 dyszek jak nie wiecej :D suzuki sa fajne w tym malowaniu sportowym:)

 

Wiem ze sie napewno zdziwicie ze wsadził tyle kasy $$$ w skuter ale ma w nim sportowy wydech nowy zapłon cylinder reacingowy malaosi chyba 70ccm rolki i chyba wariator gażnik wszystkie tryby itp. wał liczniki zegary filtr powietrza polini gazbox przewody itp:D no sprzet zapowiada sie super:D teras wymini zapłon potem pozostaje regulacja i jazda:D zastanawiam sie ile pujdzie :) masakra ciekawe ile nawinie km... zanim sie zatrze czy coś;D jak myslicie.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można i kupić 2002 rocznik za jakies 4000 zł jak dobrze pójdzie a to jest już coś ;)

 

Nie widzisz różnicy miedzy 2800zł a 4000zł ?

 

a jezeli chcesz juz kozacki sprzet jak aprilka sr czy suzuki katana ;) to polecam te 2:D kolega posiade je oba:) w aprilke włozył juz ponad 10 000 złw tunig ale narazie jeszczeniesmiga

 

Mnóstwo pieniędzy ci powiem. Mi sie zawsze wydawało że tyle w 50 wasadzic sie nie da ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh ja tez tak myslałem ale jednak sie da tu 300 auro tam 300 euro i sie nazbierała spora sumka :P ja bym tyle kaswy niewsadził w suszrake ale jemu sie podoba niech sobie robi teras kupił tzr 50 w malowaniu Valetinio Rossi czy jak to tam sie pisze dał 8000zł sportowy wtdech ma ale co chyba jest zablokowana bo maxymalnie 100 idzie z górki a po prostej 80 pare troszke parodia:/ napewno jest zablokowana jak sadzicie.??

Edytowane przez ajsrider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumacz mi jak się uzbierało te 10000zł w skuter bo jakoś sobie nie wyobrażam.

 

Cylek For Race: 1000

Dzwon For Race: 250

DellOrto 21mm: 350

Łożyska: 150

Pasek: 130

Membranki: 150

Sprzegło: 300

Wał 4Race: 700

Wario 4Race: 460

Yasuni C30: 1600

 

Nie wiem co musi mieć z optyki ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...