Skocz do zawartości

Pochwale sie... R1 :)


badstuff
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo ładna sztuka i bardzo dobre fotki :wink:

 

GRATULACJE !!! i bezawaryjnej jazdy :wink:

 

ps. jakby ktoś chciał to mam swoją R1 06 igiełkę do sprzedania :wink:

a dlaczego sprzedajesz ta igielke, i na dodatek '06. Ile w tej chwili takie moto sie ceni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
name='badstuff' date='30 lipiec 2007 - 16:29' post='981784']

Czesc, chcialem sie odrazu przedstawic poniewaz swiezak ze mnie na forum :flesje: Mam na imie Pawel i chcialem wam przedstawic moje moto jakim jest Yamaha R1 z 2001 roku o przebiegu 8500 km. Jest to moje pierwsze moto kotre mam od okolo 3 miesiecy. Juz widze komentarze typu ze zaraz sie zbaije i co to ja najlepszego zrobilem kupujac na pierwsze moto R1. Ale zanim zaczniecze to pisac chcialem wyrazic swoja opinie. Nie zaluje tego!! ;) Kto nie ma oleju w glowie ten zabije sie i na 125. Wiem ze na r1 jest wiekesze prawdopodobienstwo, ale poprostu trzeba wiedziec kiedy i gdzie mozna przyscisnac. Ja Jestem bardzo zadowowlony z zakupu. Pozdrawiam wszystkich forumowiczow i do zobaczenia na drodze

 

witam trochę przesadziłeś jak na początek ale to twój wybór musisz uważac . tylko nie jeździj jak jest mokro na początek .ja mam podobny tylko r6 z 2002rok tez czerwono czarna ,tylko to nie mój pierwszy motor jeżdżę już 7 lat motorami pozdro i szerokości na drodze

Edytowane przez czervonyr6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...