Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

http://fotomens.fotosik.pl/albumy/207358.html

 

ktos zna temat???? :icon_question:

 

wystarczyło w google wrzucić i jest

http://www.torwyrazow.pl/

wprawdzie tylko plakat WOŚPu ale myśle że to co na nim jest + zdjęcia wyjaśnia temat samego toru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto tam ma jakieś dojścia, żeby nieco ponegocjować ceny ;-) . Uderzyłbym w najbliższą sobotę, bo ostatnio się nie udało.

 

pzdr

 

 

WITAM!

Ceny są wynegocjowane czyli niższe i jazdy są na dwie tury

1 tura godz. 9.00 - 14.00

2 tura godz. 15.00 - 19.00

Tak będzie w najbliższą sobotę i niedzielę tj 15 i 16 maja 2010r.

Nic tylko przyjeżdżać i latać :crossy:

 

Pozdrawiam --- Joaśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak ja będę o 9 i ze mą będzie tylko 6-8 moto to zapłacimy po 100 , a jak za 30 min lub za godzinę będzie już 15-20 moto to koleś mi odda kasę??? Trochę to beznadziejne jest, tym bardziej ze już tak było w zeszłym roku. Miało być 50 dych później było 60 dych bo mało moto a jak się zjechało sprzętów tyle ze się jeździć nie dało to już cena nie poleciała w dół.

Tu nie chodzi akurat o marne 10 zł, ale o to że niektórzy chcą wiedzieć ile ich to będzie kosztować , a nie ze przygotują się na 50 zł a tu przyjdzie zapłacić 100 bo ktoś oceni ze to jest za mało moto.

Jak uważają, że 50 zł to dla nich za mało to niech zrobią 100 zł i finał - wszystko będzie wiadomo i ktoś się zdecyduje ten przyjedzie.

A jak przyjedzie 250 motocykli to będzie po 5 zł ???

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak ja będę o 9 i ze mą będzie tylko 6-8 moto to zapłacimy po 100 , a jak za 30 min lub za godzinę będzie już 15-20 moto to koleś mi odda kasę??? Trochę to beznadziejne jest, tym bardziej ze już tak było w zeszłym roku. Miało być 50 dych później było 60 dych bo mało moto a jak się zjechało sprzętów tyle ze się jeździć nie dało to już cena nie poleciała w dół.

Tu nie chodzi akurat o marne 10 zł, ale o to że niektórzy chcą wiedzieć ile ich to będzie kosztować , a nie ze przygotują się na 50 zł a tu przyjdzie zapłacić 100 bo ktoś oceni ze to jest za mało moto.

Jak uważają, że 50 zł to dla nich za mało to niech zrobią 100 zł i finał - wszystko będzie wiadomo i ktoś się zdecyduje ten przyjedzie.

A jak przyjedzie 250 motocykli to będzie po 5 zł ???

 

pzdr

jak przyjedzie 250 motocykli to będzie po 60 zł :biggrin:

 

Niestety na razie to jakaś loteria ...przyjeżdżam (w moim przypadku 150km w jednął stronę), bule 9 dyszek i wjeżdżam na zapiaszczony tor... zamiast wykorzystywać całą jego szerokość to staram się jechać po najmniej zapiaszczonej nitce :icon_rolleyes:

 

Najbliższy termin odpuszczam, poczekam na rozwój sytuacji i wasze opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt jest taki ze rozkminianie sie o 10 -20 zl to jakas paranoya jest.....w zeszłym sezonie było tak ze ci co byli wczesnie mieli powiedziane ze teraz jest 60 dych a jak dojedzie wiecej osob to niech sie po ta dyche gorka zgłosza....układ jest taki ze musi sie uzbierac na tor a nie ze nie wiadomo kto jakie kokosy chce tłuc....a ostatecznie 50 czy 6 dych za cały dzien zabawy to chyba nie przegiecie??to raptem dwie butelki wódki....a tu ma o wiele wieksze znaczenie ilu jest chetnych do picia a ilu sie składa :bigrazz: ......A to ze na torze miejscami jest troche piachu.....nie mozecie wymagac od jednego pawła zeby zbierał kase, sprzatał tor i jeszcze moze zajał sie catteringiem...????choc sam pamietam ze wiele razy chodził ze szczota i wecował co by mozna było wykorzystac "cała szerokosc toru"......jak mi w ktoryms miejscu przeszkadzał piach na torze to sam brałem szczote, 3 min i po temacie....to chyba nie jest taki wielki problem????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ostatecznie 50 czy 6 dych za cały dzien zabawy to chyba nie przegiecie??

 

za 5 h jak juz coś, za cały dzień trzeba dorzucić jeszcze conieco.A jak będzie mało (a ile to w ogóle jest mało 5/10/15) moto to ceny z Poznania.

to raptem dwie butelki wódki...

To zależy nawet na jedną nie wystarczy , a i 5 można kupić - zależy kto w czym gustuje.

 

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kwestia czy chcesz sie delektowac czy chcesz sie złoić.... :bigrazz:

 

gdyby w poznaniu zamiast godziny mozna było jezdzic 5 tak jak w lublinie to ja bym tam zamieszkał...

 

zresztą...i tak wszystko zweryfikuje pogoda ktora poki co nie zabardzo chce wspołpracować..... :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...