Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

OK, postaram się wytłumaczyć w miarę przystępnie.

Wchodzisz na rapida, na środku ekranu masz podłuzne okienko a z prawej jego strony przycisk "przeglądaj". Klikasz go i otwiera Ci się okno w którym możesz przeglądać zawartość swojego dysku. Znajdujesz plik, który chcesz wysłać, zaznaczasz go i klikasz "otwórz". Następnie klikasz na przycisk "Upload!". Pokazuje się pasek postępu i czekasz aż plik załaduje się na serwer. Jak plik już się załaduje to na samym dole będzie taki napis:

I don't want a collector's account right now. Just give me the download-link.

Klikasz na ten napis i pod spodem pojawia się link do załadowanego pliku. Kopiujesz link i wklejasz na forum.

 

I wszyscy ściągają :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, postaram się wytłumaczyć w miarę przystępnie.

Wchodzisz na rapida, na środku ekranu masz podłuzne okienko a z prawej jego strony przycisk "przeglądaj". Klikasz go i otwiera Ci się okno w którym możesz przeglądać zawartość swojego dysku. Znajdujesz plik, który chcesz wysłać, zaznaczasz go i klikasz "otwórz". Następnie klikasz na przycisk "Upload!". Pokazuje się pasek postępu i czekasz aż plik załaduje się na serwer. Jak plik już się załaduje to na samym dole będzie taki napis:

I don't want a collector's account right now. Just give me the download-link.

Klikasz na ten napis i pod spodem pojawia się link do załadowanego pliku. Kopiujesz link i wklejasz na forum.

 

I wszyscy ściągają ;)

I jak chłop krowie na miedzy czyli dokładnie i na miarę możliwości przyswojenia wiedzy z zakresu powyższego tematu :lalag: I dobrze! DZIĘKI :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a znasz już przyczynę?

Znam.

W serwisie Hondy twierdzą, że padł sterownik pracy silnika i immobilaizer. chcą za to 4000zł :icon_mrgreen: Niestety inne prywatne serwisy nie chcą za bardzo podjąć się naprawy. Chyba nie polatam w przyszłym sezonie :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

POWITAĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :icon_biggrin:

Minęło wiele czasu a Wy nie macie filmu,który obiecałam :crossy:

Doszłam do wniosku ,że zamiast "ciąć" go na kilka części mogę przekazać całość a mianowicie jeśli któryś z zainteresowanych Panów wyrazi ochotność zrobię kopię na płytce i wyślę.

Zbliżają się MIKOŁAJKI więc prezent będzie niezły.

Jak myślicie? Jeśli zgadzacie się dajcie znać na PW :lalag: albo na forum.

POZDRAWIAM --- Aśka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Siemka.

 

Dawno nie zaglądałem na forum ale jak widać sezon sie skończył i pusto sie zrobiło;)

 

Paradise mam prośbę, mógłbyś mi jakoś podrzucić fotki mojego brata na ZX6R jak gania po torze?? Oczywiście jeśli gdzieś je masz;) z góry dziękuję:)

 

Pozdrawiam wszystkich i nie dajcie sie zimie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzień Dobry :icon_twisted:

Ja w imieniu swoim i Joaśki proszę nie ubijcie mnie za film z Toru w Lublinie.PLISSSSSSSSSSSSS

Jest do obejrzenia albo odbioru na płytce.

Ciekawe czy będę żyć :rolleyes: Ale teraz fajniej się będzie oglądać.Co nie?

POZDRAWIAM ---Joaśka ( Nulka)

 

PEES Darujecie mi życie :rolleyes: Błagam o litość. :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry :icon_eek:

Ja w imieniu swoim i Joaśki proszę nie ubijcie mnie za film z Toru w Lublinie.PLISSSSSSSSSSSSS

Jest do obejrzenia albo odbioru na płytce.

Ciekawe czy będę żyć :cool: Ale teraz fajniej się będzie oglądać.Co nie?

POZDRAWIAM ---Joaśka ( Nulka)

 

PEES Darujecie mi życie :( Błagam o litość. :eek:

 

Witam

A gdzie można obejrzeć ten film?? Jest gdzieś na forum?? Czy może nie jest ogólnodostępny??

Ja bym sobie z miłą chęcią obejrzał :)

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...