Skocz do zawartości

LUBLINerring MotoGP !!!


TUREK
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fotki fajne ale dlaczego mnie na nich nie ma :)

Sorrki, ale nie cykalem ich caly czas i byla to jedna z pierwszych sesji na torze. :crossy:

Troche tez jezdzilem no i zaliczylem tego cholernego szlifa, po ktorym trzeba bylo sie pozbierac (sprzetowo i psychicznie) :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do pytania.

Czy może w ten weekend(13 lub 14sty) planuje ktoś jechać na tor i może będzie można się dołączyć do ekipy?

W tym roku raczej nie da rady - tor ma juz rezerwacje na caly pazdziernik, a listopad odpada - za duze ryzyko wstrzelenia sie w sloneczna pogode.

 

IMHO trzeba czekac na lepsza pogode, ponizej 15*C to oponki troche marnie sie nagrzewaja

Aaaaaaaaa :D :D :D

Zdarzylem sie o tym przekonac w sobote :D :D :banghead:

Edytowane przez BartZX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

Bart ale wszystko się dobrze skończyło :banghead: Zawsze możesz powiedziec żonie, że lepiej na torze niz na ulicy :D

Krajan, a jak kolega :D pozbierał się :D on pierwszy wyleciał w sobotę :D

co do następnych wyjazdów, to ja bardzo chetnie ale w przyszłym roku. Dziś odpaliłem moto i jest jakdyby nigdy nic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe

Bart ale wszystko się dobrze skończyło :bigrazz: Zawsze możesz powiedziec żonie, że lepiej na torze niz na ulicy :crossy:

Krajan, a jak kolega :icon_twisted: pozbierał się :banghead: on pierwszy wyleciał w sobotę :icon_evil:

co do następnych wyjazdów, to ja bardzo chetnie ale w przyszłym roku. Dziś odpaliłem moto i jest jakdyby nigdy nic :icon_exclaim:

Kolegę Filipa w ogóle to nie ruszyło nawet (o dziwo), tylko cały czas sobie wspominamy jak w ten dzień rano mówiliśmy o tym że powinniśmy wcześniej crashpady pozakładać :icon_mrgreen: mi sie udało :bigrazz: a tak w ogóle to sobie myślę, że w sumie to dzień przed już jakaś parkingówka się przytrafiła Filipowi i może juz mu to "zwisało".. ale nie powiem bo mi szkoda jego moto, a jemu musi być jeszcze bardziej (ale nie pokazuje)...

 

Odnośnie twojego moto.. fajnie że się tak jakoś sam naprawił.. jednak moim zdaniem powinieneś dogłębnie przeglądnąć kabelki i styki, bo szkoda by było gdzieś wyjechać a tu znowu ZONK.

Taka mi szybka myśl przeleciała przez głowe jak wracaliśmy z tego Lublina.. może pompka paliwa coś nawala (coś nie łączy??) czasami naciągnie paliwa na trochę a potem nagle odcina paliwo..

Wiem wiem..można się bawić w zgaduj zgadule.. TRZYMAM KCIUKI NADAL. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!!!!!

 

Przepraszam,że długo trzeba było czekać na fotki ale ....JUŻ SĄ :cool: :)

Może nie super bo początkujący fotomaniak ze mnie :) POZDRAWIAM :flesje:

http://picasaweb.google.pl/ASIULEC.S/JakMi...blinie06102007r

 

 

Ponieważ Wasze sierpniowe zmagania na torze również uwieczniła to dołączam jako kilka chwil wspomnień.

http://picasaweb.google.pl/ASIULEC.S/TORLUBLINSIERPIE2007r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za ma co dziękować :buttrock:

Filmiki będą z opóznieniem bom zachorzała ;) POZDRAWIAM

jak to nie ma ! Dzięęęękuuuuujeeeeemyyyyyy :icon_mrgreen: Zaraz zabieram się do oglądania :bigrazz:

 

 

o kurde.. superr tyle fotek to jeszcze z toru nie widziałem.....jeszcze raz dziękuje (tym razem tylko za siebie) :biggrin: Dzięki Dzięki Dzięki DZięki DZięki :notworthy: DZięki

 

Szybkiego powrotu do zdrowia :flesje:

 

ps. jakbyś jeździła z nami po torze to byś nie zachorowała :crossy:

Edytowane przez krajan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bigrazz: http://www.fulmana.fora.pl/zdjecia-z-niele...-2007-t178.html :smile:

 

 

....trzeba się do tego "fotografa" zgłosić pewnie ma też kilka naszych fotek :bigrazz:

 

 

 

pees chyba czas się zarejestrować na tym 4um :wink:

Edytowane przez TUREK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...