Skocz do zawartości

Jaki motor wybrac??


Rekomendowane odpowiedzi

Ja od siebie moge polecic HM'a cre po tuningu, ostatnio bylo pare w cenie do 4500, wiec mozna cos znaleźć, jeśli chodzi o dr 125, to jest to moto bardzo słabe i ociężałe i nie zabardzo polecam, miałem kiedyś, pozniej miałem XLR 250, a teraz mam HM'a po tuningu i powiem ze idzie super., a jezeli nie Hm to KDX,RX 125, Mysle ze nie ma sensu nic słabszego(oprócz HM'a) wartego uwagi, no moze RX ale po tuningu na 80

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel mógłbyś powiedzieć coś więcej o XLR 250? Poawiedz jak wypada w porównaniu do 125 2T typu DT KMX, byłbym bardzo wdzięczny, pozdro.

Zadbaj o zdrowie z najlepszą wyciskarką do soków!

 

Zapraszam do odwiedzenia sklepu w Warszawie, sprawdź na http://alesoki.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow. W niedlugim czasie planuje sprzedaz skutera i kupno jakiegos endura, jednak nie wiem jakie sa wady i zalety poszczegolnych modeli. Na wydanie bede mial kolo 4000 zl. Pojemnosc....hm... mysle, ze nie wiecej niz 125ccm, bo wczesniej jezdzilem bardzo malo na enduro.

 

Jak na razie zastanawialem sie nad Yamaha DT i Suzuki DR. Czy to sa dobre maszyny. Niech kazdy opise jakis model (wady, zalety, zywotnosc silnika, itp.) Z gory dziekuje :)

 

P.S Czy przebiegi rzedu 15-20 tys. na takie male silniki (80, 125ccm) to duzo? Ile mniej wiecej wytrzymuja silniki w enduro.

 

Motor bedzie wykorzystywany 'pol na pol'. Troche w terenie, ale po normalnych drogach tez bede troche jezdzil.

 

DR :icon_eek: ma małą moc praktycznie taką jak moja Dt 80 co do DT'tki to wcale się szybko nie grzeje ;) osobiście temperatura mi skoczyła na połowe pola tylko raz jak mi płyn zaczął wyciekać, a tak to na początku zielonego nawet przy ostrej jeździe. Fakt 80 jest ciężka jak na swoją moc, ale nowsza 125 wydała mi się lekka i wiadomo moc już sporo jak na pierwsze enduro. Co do przebiegu to mój Simson miał ponad 20 tyś km nakręcone bez rozbierania silnika, a DT ponad 32 000 na orginalnym tłoku bez żadnych szlifów :icon_arrow: jak zadbany to bedzie chodził i z większym przebiegiem :biggrin:

(takie posty odnośnie pierwszego moto lub co kupić pojawiaja się co drugi dzień, więc jak ktoś nie ma nic do napisania konkretnego to niech nie pisze, bo sam spamuje i zawala niepotrzebnie :banghead: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczow. W niedlugim czasie planuje sprzedaz skutera i kupno jakiegos endura, jednak nie wiem jakie sa wady i zalety poszczegolnych modeli. Na wydanie bede mial kolo 4000 zl. Pojemnosc....hm... mysle, ze nie wiecej niz 125ccm, bo wczesniej jezdzilem bardzo malo na enduro.

 

Jak na razie zastanawialem sie nad Yamaha DT i Suzuki DR. Czy to sa dobre maszyny. Niech kazdy opise jakis model (wady, zalety, zywotnosc silnika, itp.) Z gory dziekuje :icon_razz:

 

P.S Czy przebiegi rzedu 15-20 tys. na takie male silniki (80, 125ccm) to duzo? Ile mniej wiecej wytrzymuja silniki w enduro.

 

Motor bedzie wykorzystywany 'pol na pol'. Troche w terenie, ale po normalnych drogach tez bede troche jezdzil.

 

 

Na twoim miejscu kupilbym DT 125, jest to idealny na pierwsze moto,

Co prawda ja mialem DT50, ale generalnie nie ma zadnego problemu z czesciami.

 

Teraz mam DR350! :icon_biggrin:

Edytowane przez john_00
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łykaj DT125, dobra w teren i na asfalt, wygodna - farmazony Ci tu gadają :banghead: nikt nie napisał, że jest średniawa - moto sie nie grzeje, ma moc ale jest troszke ciężka (chociaż mi to nie przeszakadza) :-). Na dłuższe trasy też powinna być w miare dobra, jest szeroka i ma dużą 'kanape' :-).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy będzie chwalił to co ma więc musisz sam zdecydować :icon_twisted:

 

ps. Damiano widze że jesteś z mojch okolic, może kiedyś pośmigamy razem?

motorynka -> aprilia pegaso 125 '98 -> kawasaki klx 250 '94 -> ktm exc 300 '01 -> sx 125 '06

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...