Skocz do zawartości

KTM LC2


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem a mianowicie rozmyślam nad kupnem ktm LC2

 

http://www.allegro.pl/item220600106_ktm_lc...kdx_kmx_kx.html

 

Jako nie posiadacz prawa jazdy kategorii A1 inne nie wchodzą w rachubę :)

 

Chciałbym sie dowiedzieć :)

1. Czy opłaca sie kupić za tą cenę <czy cena jest przyzwoita ?? :biggrin:

2. Jaki w owym motorze jest silnik ? > rotax czy jak ?

3. I jak z częściami czy są strasznie drogie ? > czy łatwo dostępne i w ogóle :biggrin:

4. Co o nim myślicie ? :crossy:

 

Czekam na wasze odpowiedzi :D Pozdrawiam :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie są takie brzydkie. Maja regulowane zawieszenie... na srodkowym połozeniu ja przy 180cm czułem sie b.dobrze.

no to elegancko.

Mówileś, że części są drogie. Ale czy ogólnodostępne? jak wytrzymała jest konstrukcja lc2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

przednie zwieszenie to samo co w KTM od polowy lat 80 do 2000 niewielkie kosmetyczne (najwiekrze zmiany w mocowaniu hamowni)modyfikacjie nie ma najmniejszych problemów tylni wahacz ten sam co w sx 250-380 91-98 amor centralny jest wloski gazowy ale bardzo dobry -mozna wsadzic WP -generalnie -silnik MINARELLI (sachs-dt25-ktm le2)nie ma problemu posiada walek antry wibracyjny:) troche kulawy zawor na wydechu-jego sterowanie ale ...:( motorek raczej wielki przestrzenny jak na 125

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj

Bylem posiadaczem 3 KTM-ow

EXC, EGS i LC2

Jezeli mam napisac to LC2 jest porazka ale nieporownujac do siebie tych motorkow to jezdzi sie bardzo

przyjemnie! Slaby sielnik co prawda ale na poczatek spokojnie starczy aby przyzwyczaic sie do KTM...

czesci dostepne w moim przypadku byly bez problemowo... w skrajnych przypadkach czekalem max. 3-4 dni ,cenowo to zalezy jak kto patrzy dla jednego drogo dla innego dostepne ceny! Nie okresliles sie co do sposobu uzytkowania tego KTM-a... jezeli chodzi o ciezki teren to sobie odpusc, odloz pieniazki i kup cos moze lepszego!

 

 

PS: mam nadzieje ze nikogo nie urazilem moja opinia sa to tylko moje prywatne spostrzezenia z posiadania w/w maszyn!

 

pozdrawiam :icon_mrgreen:

 

co do tylniego centralengo to wydaje mi sie jednak ze nie jest gazowy (krokodyl) co do wahacza to wydaje mi sie ze jest jednak inny a nie taki sam jak piszesz w SX nie mowie tu o krztaltach ale o dlugosci. Z tego co mi wiadomo w cross-ach sa troche dluzsze, a LC2 kolo cross-a nawet nie stalo :icon_razz:

 

co do KM to nie sadze aby bylo ich 30 jak jest napisane w tym ogloszeniu na allegro! Seryjnei maja chyba ok 15KM a jak podkrecisz silnik to byc moze uda sie dociagnac do 25 KM w co watpie :buttrock:

Edytowane przez k2adi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm lc2 125 po pelnym odblokowaniu ma kolo 28-29 kucy wiec nie tak malo , sam mialem takiego ktm i raczej go sobie chwale , tylny amor nie jest gazowy jest zwykly i ma tylko regulacje sprezyny , napewno jest duzo lepszy niz dt 125 no i mocnijszy, wielkim plusem jest rozrusznik , ale za to brak kopajki ( jest mozliwosc wstawienia) jest wilkiem minusem , motor bez bardzo wytrzymaly , rama konstrukcyjnie bardzo zblizona do sx z lat 96-00 a i nawet w rocznikach 2003 zauwazylem sporo podobienstw , ogolnie polecam

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

akurat mam LC2 w czesciach ramy od sx lezy obok lc2 robilem wymiany wszystkich łozysk w zawieszeniu znam od podkladki-nie ma zadjej doslownie zmiany sx 250 '96 i lc2 amor jest gazowy bo nawet jest na nim opis:) lc2 to troche wynalazek bo rama ma inne mocowania silnika tak ze tylko minarelli wchodzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...