Skocz do zawartości

Posiadacze motocykli Royal Star łączcie się


maly
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Fizyk nie według instrukcji ale z jazdy:

1. Przełącznik Cruise przesuwam w pozycję ON (do góry), zapala się lampa On i na chwilkę lampka Set

2. Naciskam przycisk Set/Dec i motor przechodzi na tempomat ale najpierw prędkość trochę spada i dopiero za chwile się stabilizuje (w tym momencie zapala się lampka Set i świeci dopóki tempomat się nie wyłączy

3. W czasie jazdy na tempomacie przyciskiem Set/Dec możesz zmniejszyć prędkość a przyciskiem Res/Acc zwiększyć pamietając że przeskakuje o 1 mile/h a nie 1 km/h

Ważne info tempomat działa tylko na 4 i 5 biegu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Kristofer

 

Tak naprawdę to więcej się dzieje w tym temacie jak byś potrzebował

http://forum.motocyklistow.pl/index.php/topic/130308-yamaha-royal-venture-watek-uzytkownikow/

:)

dzięki czytałem ten wątek po jednym głębszym i za chol... nie mogłem go odnaleść :blush:

 

Czy ktoś może mi powiedzieć jak według instrukcji włącza się tempomat bo nie zawsze mi zaskakuje

 

tempomat działa na 5-tym biegu

Edytowane przez Kristofer MKM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fizyk nie według instrukcji ale z jazdy:

1. Przełącznik Cruise przesuwam w pozycję ON (do góry), zapala się lampa On i na chwilkę lampka Set

2. Naciskam przycisk Set/Dec i motor przechodzi na tempomat ale najpierw prędkość trochę spada i dopiero za chwile się stabilizuje (w tym momencie zapala się lampka Set i świeci dopóki tempomat się nie wyłączy

3. W czasie jazdy na tempomacie przyciskiem Set/Dec możesz zmniejszyć prędkość a przyciskiem Res/Acc zwiększyć pamietając że przeskakuje o 1 mile/h a nie 1 km/h

Ważne info tempomat działa tylko na 4 i 5 biegu

Dzięki za inf o 5tym biegu tak podejrzewałem

pierwszy punkt zgadza się w stu procentach

gdy naciskam przycisk set /dec nie zawsze zapala mi się druga kontrolka świadcząca o aktywnym tempomacie (set)

i ty tkwi problem ale popróbuje zgodnie z opisem gdyż z reguły wciskałem kilkukrotnie set/dec i odezwę się jak to rozkminię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witajcie ROYALK-i. Mam royala de lux z 2008 roku. W ubiegłym sezonie montowalem różne akcesoria (gmole, lampy itp.) i "zgubiłem tempomat. W tym roku postanowiłem tą usterkę znaleźć i naprawić. Przyczynę znalazłem ale mam kolejny problem - moto nie chce jechać na 4 i 5 biegu. Aktualnie stoi w serwisie w Łodzi (liberty motors). Fachowcy ustalili tylko, że na 4 i 5 biegu wyłączane są 2 cylindry. Może ktoś spotkał się z takim problemem lub zna dobrego mechanika. Dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam i o zdrowie pytam... :biggrin: :biggrin: tak to jakoś było

Niestety ja w tym temacie Galwanometr Ci nie pomogę bo ze mnie mechanik jak z koziej ......coś ta coś tam

Zapytam mojego mechanika czy nie spotkał się z takim przypadkiem.

A tak przy okazji to na zdjęciu jest twoje moto bo chyba nie widzę tam kufrów plastikowych tylko skórzane?

Pochwal się co ciekwaego pozakładałeś i gdzie kupiłeś gmole bo też myślę nad kupnem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam witam i o zdrowie pytam... :biggrin: :biggrin: tak to jakoś było

Niestety ja w tym temacie Galwanometr Ci nie pomogę bo ze mnie mechanik jak z koziej ......coś ta coś tam

Zapytam mojego mechanika czy nie spotkał się z takim przypadkiem.

A tak przy okazji to na zdjęciu jest twoje moto bo chyba nie widzę tam kufrów plastikowych tylko skórzane?

Pochwal się co ciekwaego pozakładałeś i gdzie kupiłeś gmole bo też myślę nad kupnem

Dzięki za dobre chęci. Co tyczy się akcesoriów to kupowałem w kilku miejscach. Proponuję kontakt z tą firmą: http://www.motoakcesoria.riders.pl/index.php?pasek=show&page=1

Kufry mam faktycznie skórzane i prezentują się o wiele lepiej od plastiku. Co do dodatkowego wyposażenia to zrobię kilka fotek i pokażę je. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Royalstarowicze glosujcie na motorek stycznia 2014 :)

temacik przy piwie a dalej juz traficie ;)

 

Galwanometr widzę że też okolice łodzi może się uda spotkać w sezonie

napisz jak możesz co się działo z twoim tempomatem bo u mnie mam wrażenie że działa jak ma ochote a jak nie to niekoniecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. W naszych motorach zapalając stacyjkę włączaja się od razu światła mijania i świecą cały czas nawet przy rozruchu, czy ktoś z Was montował taki "opóźniacz" włączania świateł http://allegro.pl/po...2897722920.html ?

 

Swiatlą świecą dopiero po urochumieniu silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak przy okazji gdzie go ukryłeś ?

 

z lewej strony pod tym plastikiem bo za bardzo nie ma tam gdzie tego schować , jeżdził już kilka razy w deszczu jak na razie działa . Nie wiem gdzie można go schować w jakieś takie bardziej odizolowane miejsce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...