Skocz do zawartości

XX Zlot Motocykli Ciężkich i Weteranów Krotoszyn 17-19 sierpien 2007


Rekomendowane odpowiedzi

ja też jadę ale nie wiem czy plus 1

No co ty bier połowicę i dawaj Wojo się nie wybiera bo ma inne plany no i sprzedał Virażkę. My z Mareckim juz mamy rezerwację w Hotelu a co z Marcysiem się nie ujawnia?

 

aha - byliśmy z Mareckim + Połowice w Szklarskiej ale Jaro miał pecha z pogodą. Co chwila mżyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No co ty bier połowicę i dawaj Wojo się nie wybiera bo ma inne plany no i sprzedał Virażkę. My z Mareckim juz mamy rezerwację w Hotelu a co z Marcysiem się nie ujawnia?

 

aha - byliśmy z Mareckim + Połowice w Szklarskiej ale Jaro miał pecha z pogodą. Co chwila mżyło.

Zrezygnujcie z hotelu.Tam namiot ma swój urok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie szykuje na Krotoszyn +1, ale oczywiście z namiotem. Prawdę mówi Pierwoszow, tam trzeba z namiotem.Mieszkanie poza zlotowiskiem troche mija się z sensem. Hamir koryguj plany co do tego hotelu....

 

Ano jak wszyscy to wszyscy babcia też, Marek będzie protestował, mój młody na woodstok kupił mały namiot to go przetestuję

 

Aha i nasze kobity tym razem nie jadą lecimy sami.

Edytowane przez hamir56
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że wyjadę stąd koło koło 16 jak Woj wróci z wroca gdzie się spotkamy, co proponujesz?

Ja mam smutną uroczystość w rodzinie (kuzynki mąż zmarł) i nie wiem kiedy się wyrobie z wyjazdem. W razie czego to zaklepiecire dla mnie miejsce na motor i namiot. M irek namawiaj Hanie na wyjazd bo mi żonka marudzi....Janek, a Marysia jedzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam smutną uroczystość w rodzinie (kuzynki mąż zmarł) i nie wiem kiedy się wyrobie z wyjazdem. W razie czego to zaklepiecire dla mnie miejsce na motor i namiot. M irek namawiaj Hanie na wyjazd bo mi żonka marudzi....Janek, a Marysia jedzie?

Marysia kuruję się po Chorwacji i nie chce jechać. Spotkanie w Trzebnicy-proponuję na wylocie na Milicz na parkingu przy placu targowym.Podajcie godzinę.Marian gdybyś nie miał po...bu to zajedż do mnie do domu wcześniej na kawkę.(Mirek to dotyczy równiez ciebie)

Edytowane przez pierwoszow
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

o której godzinie planujecie wylot na Krotoszyn?, jeżeli można chętnie się przyłączę

pzdr bwoj

Można.Jak Hamir wyjedzie z Brzegu to pwinien być w Trzebnicy o 16,45.Spotykamy się na wylocie koło placu targowego na parkingu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasiu ja tylko mam nadzieję że ni będziemy potrzebować kajaków żeby dotrzeć?

 

prognoza pogody na jutrzejsze popołudnie nie jest zbyt optymistyczna, ja zabieram ze sobą żonkę, to będzie jej pierwszy zlot, nie chcę żeby się odrazu zniechęciła. Jak będzie lało to raczej wylecę w sobotę z samego rana, na chwilę obecną prognoza na wekend dość optymistyczna

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się tez dolecieć do Was koło 17 do Trzebnicy, gdybym nie zdążył to klepcie dla mnie miejsce na namiot.

Jak bedziesz startował to daj sygnał.

 

prognoza pogody na jutrzejsze popołudnie nie jest zbyt optymistyczna, ja zabieram ze sobą żonkę, to będzie jej pierwszy zlot, nie chcę żeby się odrazu zniechęciła. Jak będzie lało to raczej wylecę w sobotę z samego rana, na chwilę obecną prognoza na wekend dość optymistyczna

pzdr

Po południu ma być ładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...