Skocz do zawartości

Klockowy Problem


Quba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tłoczki (w skuterze może być tylko jeden) muszą być gładkie, bez żadnych uszkodzeń, śladów utleniania itd. Uszczelki także nie powinny mieć uszkodzeń. Tłoczki dokładnie wypoleruj szmatką i płynem hamulcowym. Po złożeniu (najlepiej z użyciem kleju do gwintów) odpowietrz cały układ przy użyciu strzykawki. Pozdrawiam

okej otworzyłem zacisk przyczyna mojego skrzypienia sa , , , ,, klocki trze juz goly metal :wink: musze kloocuszki zmienic , kurde ale pojawil sie inny problem jedna srubka od pokrywki na plyn hamulcowy nie da sie wykrecic miala strasznie miekki gwint . teraz nie moge odkrecic bo jest caly gwint zjechany , co w takim momencie powinienem zrobic? plynem hamulcowym probowalem i niec. :/

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

okej otworzyłem zacisk przyczyna mojego skrzypienia sa , , , ,, klocki trze juz goly metal :banghead: musze kloocuszki zmienic , kurde ale pojawil sie inny problem jedna srubka od pokrywki na plyn hamulcowy nie da sie wykrecic miala strasznie miekki gwint . teraz nie moge odkrecic bo jest caly gwint zjechany , co w takim momencie powinienem zrobic? plynem hamulcowym probowalem i niec. :/

 

pzdr

 

Kupić nowy śrubokręt (wkrętak), najlepiej z rękojeścią, którą mo0żna złapać kluczem np: http://wizfon.pl/file/b_de1eb3828bf155b16d...laski_hitec.jpg jedna osoba przyciska klucz, druga kręci, kolejną możliwością jest zastosowanie młotka i przecinaka, ale nie ma chyb na to miejsca w pokrywce, możesz też spróbować dospawać śrubę do tego co zostało i wtedy odkręcić. Jeśli się nie uda to odwiedź jakiegoś tokarza, odkręci to w kilka sekund. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupić nowy śrubokręt (wkrętak), najlepiej z rękojeścią, którą mo0żna złapać kluczem np: http://wizfon.pl/file/b_de1eb3828bf155b16d...laski_hitec.jpg jedna osoba przyciska klucz, druga kręci, kolejną możliwością jest zastosowanie młotka i przecinaka, ale nie ma chyb na to miejsca w pokrywce, możesz też spróbować dospawać śrubę do tego co zostało i wtedy odkręcić. Jeśli się nie uda to odwiedź jakiegoś tokarza, odkręci to w kilka sekund. Pozdrawiam

problem jest w tym ze po krzyzyku w srubce zzostala tylko okragla dziuurka :) wiec raczej pomysl ze srubokretami nie pomoze :/ poszukam jakiegos tokarza :D

pzdr

 

p.s

myslalem sam zeby wziac cienkie wiertelko do metalu i rozwiercic srubke (wtedy bedzie slabiej trzymala i wykrecic ) probowaliscie takich patentow ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

p.s

myslalem sam zeby wziac cienkie wiertelko do metalu i rozwiercic srubke (wtedy bedzie slabiej trzymala i wykrecic ) probowaliscie takich patentow ?

ja miałem tak w Rg ze nie mogłem odkrecic dekielka (2 sróbek) wiec wziołem wiertło i takiej samej srednicy jak łeb sróbek wywierciłem łebki i sciagłem dekiel później szczypcami wykreciłem pozostałosci poszły bardzo leciótko

potem dopasowałem inne chyba wykreciłem z takiegos gniaqzdka elekrycznego czy złaczki sa tam o takim samy gwincie

a nie mówiłem ze klocki sie do metalu dotarły ;)

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...