Skocz do zawartości

Tempomat


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Znowu musicie mnie uratować...

Potrzebuje czegos takiego: tempomat

 

problem w tym, że wyjeżdzam w piątek rano więc potrzebuje tego do czwartku więc zakupy na allegro odpadaj. Może ktos wie gdzie w wawie można to kupić??

może ktoś ma coś takiego do sprzedania??

dzieki

Marcin

gg:4048606

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że wyjeżdzam w piątek rano więc potrzebuje tego do czwartku więc zakupy na allegro odpadaj. Może ktos wie gdzie w wawie można to kupić??

może ktoś ma coś takiego do sprzedania??

Jak byś dziś kupił i dogadał się ze sprzedającym np. telefonicznie że wyśle dziś to powinno być na jutro w najgorszym wypadku na czwartek.

Więc nie widzę problemu :icon_razz:

 

POZDRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem kiedyś jednego kolesia na zlocie miał cos takiego własnej roboty. Miał przytaśmowany kawałek płaskownika taśmą izloacyjną do rączki. A wiecie po co mu był potrzebny ten patent? Miał złamana prawa ręke i zagipsowaną do łokcia:) To sie nazywa twardziel :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój, nawet na Autobahnie musisz non-stop kręcić manetką, raczej nie przydatna rzecz :)

 

Zgadza się że trzeba kręcić ale czasami można dać rączce odpocząć zwłaszcza jak mam do przejechania 1400 km. ten gadżet to sprawdzona rzecz przez znajomych i bardzo polecana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się że trzeba kręcić ale czasami można dać rączce odpocząć zwłaszcza jak mam do przejechania 1400 km. ten gadżet to sprawdzona rzecz przez znajomych i bardzo polecana.

Marcin, nie takie odległości sie robiło bez tempomatu :) No jak chcesz to dogadaj sie żeby ci ze Sklepu wysłali Kurierem, wtedy w Czwartek będziesz miał :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin, nie takie odległości sie robiło bez tempomatu :) No jak chcesz to dogadaj sie żeby ci ze Sklepu wysłali Kurierem, wtedy w Czwartek będziesz miał :buttrock:

 

Oj Klaudiusz, Klaudiusz, widze że bardzo Ci zależy żebym głupot nie kupował, :icon_mrgreen: ale jednak zostane przy swojej wersji, że jednak mi sie to przyda, a jak nie to wyrzuce to podrodze do Adriatyku i tyle:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Znowu musicie mnie uratować...

Potrzebuje czegos takiego: tempomat

 

problem w tym, że wyjeżdzam w piątek rano więc potrzebuje tego do czwartku więc zakupy na allegro odpadaj. Może ktos wie gdzie w wawie można to kupić??

może ktoś ma coś takiego do sprzedania??

Może zaplanuj podróż z przystankiem w sklepie Louisa? Nie wiem oczywiście w którą strone jedziesz, ale tak na oko zachód, południowy-zachód, południe, to gdzieś tego Louisa wyczeszesz, a do tego czasu chyba wytrzymasz... :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczta Polska PRIORYTET stanowczo wystarczy jak dziś wyśle. To do czwartku dojdzie.

 

POZDRO

 

Chyba masz wyjątkowo miłe doświadczenie z poczta, ja wręcz przeciwnie, dla mnie nie istnieje coś takiego jak priorytet, lusterka któtre koleś wysłał mi w czwartek do dzisiaj do mnie nie doszły.

 

 

Może zaplanuj podróż z przystankiem w sklepie Louisa? Nie wiem oczywiście w którą strone jedziesz, ale tak na oko zachód, południowy-zachód, południe, to gdzieś tego Louisa wyczeszesz, a do tego czasu chyba wytrzymasz... :icon_mrgreen:

 

Jade do Chorwacji przez czechy Austrie i Słowenię, chyba nie ma podrodze Louisa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...