Skocz do zawartości

jak kupić MW


Zyclon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Chciałbym wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu zaprzęgu.

 

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy zakupie oraz podczas dalszej eksploatacji.

(np koszt generalki silnika, regeneracja zawieszenia itp).

 

Na allegro jest spoo aukcji gościa z Siedlec.

 

Czy ktoś z was go zna, może kupował u niego. Co za towar można u niego zgarnąć ?

Jakiego typu dokumenty są wymagane przy rejestracji ???

 

Do tej pory miałem do czynienia z 2T. Może jest inny radziecki bokser na dobry start.

 

Ewentualnie może jest jakiś użytkownik forum Rzeszowa co by mnie wprowadził w arkana .

 

pozdrawiam

 

z góry dziękuje za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MW to wyższa półka, sprzęt o wiele trwalszy i moim zdaniem lepszy do uzytkowania w terenie( wiadomo napęd na wózek) Ceny duze... stan średni to ok. 5 tys. Siedlec bym się wystrzegał bo to dość drażliwy temat. Dalej moze niech wypowiedzą się własciciele MW chętnie posłucham ich opini (moze foty) bo jakoś nigdy szczegulnie na forum samego MW-iaka nie omawiano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm, jeśli dolniak to koszt generalki silnika +/- 1000zł (regeneracja wału, szlif, nowe zawory, nowe łożyska, nowe sprzęgło - choć ten element jest trwały) można też drożej lub taniej, w zależności co i jak będziesz robić

 

koszt nowych amortyzatorów na tył i na kosz to 90zł od sztuki. (ruskie z magazynów)

przednie zawieszenie teleskopowe widzialem nowe z magazynów za 230zł i teraz pluje się w czoło, że nie kupiłem.

 

na co zwracać uwage przy kupnie mw to nie bede sie wypowiadać bo nie mam MW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Chciałbym wiedzieć na co zwrócić szczególną uwagę podczas zakupu zaprzęgu.

 

Z jakimi kosztami trzeba się liczyć przy zakupie oraz podczas dalszej eksploatacji.

(np koszt generalki silnika, regeneracja zawieszenia itp).

 

Na allegro jest spoo aukcji gościa z Siedlec.

 

Czy ktoś z was go zna, może kupował u niego. Co za towar można u niego zgarnąć ?

Jakiego typu dokumenty są wymagane przy rejestracji ???

 

Do tej pory miałem do czynienia z 2T. Może jest inny radziecki bokser na dobry start.

 

Ewentualnie może jest jakiś użytkownik forum Rzeszowa co by mnie wprowadził w arkana .

 

pozdrawiam

 

z góry dziękuje za odpowiedź

Ciezko teraz dostac oryginalne MW. Wiekszosc to skladaki przygotowane przez handlarzy z Dnieprow MT 12 i MT 16. Przy zakupie odrazu licz sie z kapitalnym remontem wszystkiego. W eksploatacji...licz sie tez z kapitalnym remontem czesciej niz bys sie spodziewal ;)

Nie daj sie nabrac na czesci z ponabijanymi gwiazdkami, teraz takie numeratory z gwiazdkami ma kazdy handlarz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, oryginalnych motocykli MW l(icząc górnozaworowe i dolnozaworowe) wyprodukowano lekko ponad 6 tysięcy sztuk . W ostatnich latach nastąpilo ich "cudowne rozmnożenie " . Ja na Twoim miejscy kupiłbym Dniepra MT12 lub MT16 i samodzielnie przerobil go na "MW" . Obowiązkowo do tego przód na wahaczu pchanym długim jeżeli ma to byc motocykl do ciezkiej jazdy przeprawowej lub cieżkiej turystyki .

Kupno oryginalnego MW graniczy niemalże z cudem , teraz ruscy na wszystkim biją gwiazdki ,więc nie czaruj się że to co kupisz to MW . Większosć to tak jak pisali koledzy podrasowane maszyny cywilne .

Cena ok 6-8 tysięcy za motocykl zrobiony .Kupisz też za 4 tys. np z Siedlec ,ale dokumenty masz ruskie a one nawet do podtarcia d...y sie nie nadają bo papier za sztywny .

Nie chce mi się pisać zbyt wiele bo to szeroki temat . Polecam Ci http://www.oppozit.com/details.php?article_code=63 jeżeli władasz cyrylicą . Więcej info na maila [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...