Skocz do zawartości

GPZ 500 skrzynia kilka pytań


V12
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

no bez sprzegła raczej nie ma zgrzytów ale nie zawsze mi to wychodzi (szarpniecia) a moze to wina oleju koles co do niego kupiłem mówi ze był w serwisie zmieniany i ma ok 500km dodam ze sprzegło nie ciagnie i jedynka wchodzi w miare dobrze

Ja sie martwie tym czy ie jest to objaw jakejs usterki mechanizmu właczania biegów bo za bardzo mi to nie przeszkadza a czy skrzynia w moim silniku rózni sie nix w GPZ 550??

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przestań panikować! To żadna wada, koledzy Tobie napisali że wszystko jest ok. Na postoju nie wbijesz wyżej niż jedynka. Jest blokada. Nie przejmuj sie zgrzytami, jeździj i koniec. Poszukaj postów odnosnie zmiany biegów bez uzycia sprzegła lub podczas zmiany z 2 i wyzej, nie ciśnij do końca klamki sprzęgła.

 

Nie było żadnych wad fabrycznych drugiego biegu, jakaś głupia plota która zacznie dalej pewnie krązyć.

 

Wymień dla pewnosci olej i wtedy zobacz jak działa sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak przez ta skrzynie musze sie pozbyc tego moto wczoraj kiedy ostro dałem 1 i 2 to kiedy lekko odpusciłem gas i wskoczył sam luz a później tez troche szalałem ale juz nie przeciagałem na 1 tylko 2 i dopiero rura i wtedy ani razu nie wyskoczyła ale jednak juz ta skrzynia jest wyjechana (wodziki kły pamietnik biegów) teraz tylko to opchnac i na razie bez moto :biggrin: ;) a myslałem ze za 3500zł sobie pojezdze...........

pozdr

RG 80>>GPZ 500>>CBR 600 F3>>CBR 900RR


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...