Skocz do zawartości

XVII ZLOT MOTOCYKLI CIĘŻKICH I ZABYTKOWYCH


wild
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mam małe pytanko czy w związku ze zlotem w Radawie jest organizowana jakaś impreza muzyczna??????????? jesli tak to jaka(kto gra)? a jesli organizatorzy nie maja jeszcze tego określonego polecam zespół pizza łomot: www.pizzalomot.com ostatnio bylam na ich koncercie i naprawde uwarzam ze warto bylo:)

haha ten pizza łomot zespół był ostatnio w Jarosławiu :cool: Ja będe mój brat na aprili i stary prawdopodobnie wybierze sie na kawie KLe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bankowo będę.. Dawniej, gdy Radawę robili Red Dragoni, plątałem się przy organizacji, a teraz Sieradzki mnie też chce wrobić... No zobaczym co z tego wyjdzie... Nie ważna organizacja - jak przyjedzie dobra ekipa, to impreza się sama rozkręci...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ważna organizacja - jak przyjedzie dobra ekipa, to impreza się sama rozkręci...

No właśnie - jak przyjedzie;

W tamtym roku było............................................nijako (nie licząc kilku fajnych sytuacji). Kolesie jeżdżący między stolikami i sypiący piachem do piwa (goście z Niska) - a jak ktoś im w końcu zwrócił uwagę, to zaczęli się rzucać (do kolegi się burzyli - i mało brakowało).

Wszystko idzie przełknąć, ale jedna rzecz mi nie pasowała - otwarty park maszyn!!

Edytowane przez Paolo350
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie - jak przyjedzie;

W tamtym roku było............................................nijako (nie licząc kilku fajnych sytuacji). Kolesie jeżdżący między stolikami i sypiący piachem do piwa (goście z Niska) - a jak ktoś im w końcu zwrócił uwagę, to zaczęli się rzucać (do kolegi się burzyli - i mało brakowało).

Wszystko idzie przełknąć, ale jedna rzecz mi nie pasowała - otwarty park maszyn!!

 

 

bylem bodajze w 2002r. chaos byl niesamowity, jedynie park maszyn zamykali na nocke. dla mnie byl burdel totalny, brak kontroli organizatorow, motocykle smigajace z kazdego kierunku i w kazda strone, po piachu nad zalewem, trawie i namiotach... a jedynym sympatycznym akcentem byl smigajacy szkrab na mini crossie i kilku mlodziakow wydurniajacych sie na simsonkach... zas legendarne ksu spoznilo sie chyba ze dwie godziny, w dodatku wokalista byl tak narzniety, ze po kilku kawalkach dali sobie spokoj... i ja tak samo dalem sobie spokoj z radawa, szkoda kasy.

 

mam nadzieje, ze w miedzy czasie cos sie poprawilo.

Edytowane przez Mazzzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mam nadzieje, ze w miedzy czasie cos sie poprawilo.

Ja ci powiem tak;

Zlot, o którym mówisz, to był ostatni dobry zlot w Radawie (chyba 2003r) - potem zaczęło się psuć;

 

Dlatego szczerze mówiąc mam poważny dylemat - czy pojechać do Radawy - czy na "Bieszczadzkie Anioły";

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bylem bodajze w 2002r. chaos byl niesamowity, jedynie park maszyn zamykali na nocke. dla mnie byl burdel totalny, brak kontroli organizatorow, motocykle smigajace z kazdego kierunku i w kazda strone, po piachu nad zalewem, trawie i namiotach... a jedynym sympatycznym akcentem byl smigajacy szkrab na mini crossie i kilku mlodziakow wydurniajacych sie na simsonkach... zas legendarne ksu spoznilo sie chyba ze dwie godziny, w dodatku wokalista byl tak narzniety, ze po kilku kawalkach dali sobie spokoj... i ja tak samo dalem sobie spokoj z radawa, szkoda kasy.

 

mam nadzieje, ze w miedzy czasie cos sie poprawilo.

No na tych simsonach to moi kumple dawali niezle popalic tylko ze to było chyba w 2003 roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na tych simsonach to moi kumple dawali niezle popalic tylko ze to było chyba w 2003 roku ;)

 

moglem pomylic sie faktycznie odnosnie roku. po napisaniu posta zastanawialem sie wlasnie czy to byl 2002 czy 2003, mozliwe ze 2003.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...