Skocz do zawartości

Rękawice Motocyklowe do 150zł...i kask do ok500zł opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Po pierwsze szukam jakichs dobrych rekawic długich wzmocnionych na palcach....rozmyslam nad Probikerem Racer F309 Racing....posiada ktos takowe rekawice?lub mial z nimi stycznosc?jak sie sprawuja?Jesli nie to jakie byscie polecili? :flesje:

 

Kask...wlasnie owej rzeczy tez szukam...wpatrzony jestem w kask s600 Alex Barros...lub Shark s500 Aztec połysk....ktos mial/ma ktorys z owych kaskow??prosze o opinie albo pomoc w wyborze ;) jakiegos kasku w tej cenie(500zł) :crossy:

 

Jesli owy temat był to przepraszam...szukalem i niestety nic znalezc nie moglem ..nowy jestem i jak cos prosze o wybaczenie :wink:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz

Co do kaskow AGV tych tanszych slyszalem ze strasznie sie psuja....a to sie szybka nie domyka...a to cos jest nie tak jak trzeba spasowane....dlatego moje mysli oscyluja w okol Shark Aztec lub Shark Barros(oba ok 500zł)

:icon_rolleyes:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka !

 

Tu masz cos co moze Ci pomoze.

 

Motorrad przeprowadzil test rekawiczek z nizszej polki. ponizej zamieszczony rankingpo tescie na bezpieczenstwo, wodoszczelnosc, forme i dopasowanie do rak, wyposazenie, jakosc uszycia.

 

Bardzo dobry

Dane Brondby 89,- €

 

Dobry

1. Hein Gericke - Limit 19,95 €

2. Probiker - T2 29,95 €

3.J.A.G. W 5016 24,95 €

 

Zadowalajacy

4. Büse - Ride 26,95 €

 

Dostateczny

5. Reusch R-tex Summer 24,95 €

6. Modeka Basic 29,90 €

7. Polo Drive 19,95 €

8. Difi Palmer AX 29,95 €

 

Niedostateczny

9. Germas Easy 19,95 €

10. Held Move 24,95 €

 

Textylne bez punktacji z sama ocena

 

Dobry

Hein Gericke TRG Rally GTX 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, i ciekawe gdzie on ma tego szukac , obmacac, przymierzyc, w sklepie wysylkowym ? Przestan zasypywac testami i na dodatek firm rodem z Niemiec :icon_mrgreen:

 

Wariat, zobacz w Intermotors na Jagiellonskiej, bylem ostanio i mieli firmowki -wyprzedaz, koncowki kolekcji. ew Suzuki Jasklowski robi wyprzedaze , ale nie wiem czy teraz, to jest miedzy salonem Kawasaki a Harleya, przy Prymasa, tylko numeru nie pamietam, ale jestes z Jelonek wiec pewnie wiesz gdzie i masz blisko. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wariat, zobacz w Intermotors na Jagiellonskiej, bylem ostanio i mieli firmowki -wyprzedaz, koncowki kolekcji. ew Suzuki Jasklowski robi wyprzedaze , ale nie wiem czy teraz, to jest miedzy salonem Kawasaki a Harleya, przy Prymasa, tylko numeru nie pamietam, ale jestes z Jelonek wiec pewnie wiesz gdzie i masz blisko. Pozdrawiam

 

 

a ja powtorze ponownie - zobacz sobie salon Yamahy "Orang" w Łomiankach. tez maja koncowki serii, mozna pomacac, obejrzec. i kaski tez sa - sharki ;]. moga Ci cos doradzic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hahaha, i ciekawe gdzie on ma tego szukac , obmacac, przymierzyc, w sklepie wysylkowym ? Przestan zasypywac testami i na dodatek firm rodem z Niemiec :icon_mrgreen:

 

Wariat, zobacz w Intermotors na Jagiellonskiej, bylem ostanio i mieli firmowki -wyprzedaz, koncowki kolekcji. ew Suzuki Jasklowski robi wyprzedaze , ale nie wiem czy teraz, to jest miedzy salonem Kawasaki a Harleya, przy Prymasa, tylko numeru nie pamietam, ale jestes z Jelonek wiec pewnie wiesz gdzie i masz blisko. Pozdrawiam

 

Podobno google Twoim przyjacielem, jak sie chce to sie znajdzie. Pozatym wydaje mi sie, ze test moze sie przydac a kolega raczej nie napisal gdzie w jakim miescie, wiec mozesz wyluzowac.

 

:icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno google Twoim przyjacielem, jak sie chce to sie znajdzie. Pozatym wydaje mi sie, ze test moze sie przydac a kolega raczej nie napisal gdzie w jakim miescie, wiec mozesz wyluzowac.

 

:crossy:

 

Też uważam, że takie testy są przydatne. Więc dzięki, że się KS-rider z nami dzielisz takimi info, których w PL znacznie mniej. :)

 

Poza tym wiele osób kupuje na necie różne gadżety, więc może się komuś przydać. Od przybytku (zwłaszcze info) głowa nie boli. :)

icon3.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dziekuje za wszystkie odpowiedzi :smile: :P

Za namowa wielu znajomych postanowilem zakupic rekawice firmy Nazran model taki:

 

http://www.allegro.pl/item221074233_nowe_r..._rozmiar_l.html

 

Musialem jakies kupic a nie mialem wielkich funduszy.

 

Co do intermotors to fakt mieli tam rekawice alpinestars ale z tego co widzialem to tylko a crossa tudziez enduro a reszta byla jakas taka krotka :)

 

Teraz zostal mi tylko zakup kasku :D Moze ktos polecic jakis model do 500zł? jak juz wspominalem krece sie obok Shark Aztec lub Shark Alex Barros..oraz moze jakis Agv w tej cenie. Prosze o opinie ale nie w stylu"kup AGV bo w tym jezdzi Rossi itd" :lapad: :smile:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...