Skocz do zawartości

MOtorower na dowód osobisty ?


Rekomendowane odpowiedzi

musisz miec ukonczone 18lat (nie rocznikowo ale w pelni :icon_mrgreen: )

pozatym tez wyorbilem sobie tymczasowy , tak dla ,,szpanu' :icon_razz: bo nie wiem do czego w wkieu 14>17 lat przyd sie dowod? :icon_eek:

pzdr :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie wiem do czego w wkieu 14>17 lat przyd sie dowod?

 

W różnych sytuacjach się przydaje :icon_eek: :icon_razz:

Ale w Sopocie już nie działa - sprzedawcy wiedzą "o szo chozzi" :)

 

A wracając do tematu - niedługo ma wejsc ustawa, że nie będzie już można jeździc na motorowerze na dowód :icon_mrgreen: I tak trzeba będzie zrobic jakieś specjalne prawko na motorowery :icon_mrgreen:

Edytowane przez Qóba
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos tymczasowego - ja musiałem go wyrobić, żebym mógł mieć egzamin na prawko, bo paszportu nie miałem i nie zdążyłbym go wyrobić, a z normalnym dowodem też by nie dało rady, bo wniosek można składać najwcześniej w dniu urodzin, urodziny mam 25 lipca a egzamin był 1 sierpnia.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a propos tymczasowego - ja musiałem go wyrobić, żebym mógł mieć egzamin na prawko, bo paszportu nie miałem i nie zdążyłbym go wyrobić, a z normalnym dowodem też by nie dało rady, bo wniosek można składać najwcześniej w dniu urodzin, urodziny mam 25 lipca a egzamin był 1 sierpnia.

Pozdro

okej chodzilo mi po co 14-stkowi tymczasowy? po to zeby fajki i piwo kupowac :icon_twisted: bleeee : P

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie tymczasowy wyrobiłem bo za granice jak bede chciał jechać to paszportu niemusze ::cool: Unia robi swoje hehe a piwa i tak niesprzedadza bo na date urodzenia wszyscy sie patrzą (testowane:P )

 

Jeśli nie wyglądasz na 18 lat to patrzą na datę. Ja stwierdziłem, że taki dowód bardzo się przydaje, gdy nadgorliwy sprzedawca o niego prosi :) . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że na prawko A1 kupuje, chociaż do 18-stki brakuje troszke :P

 

 

Co prawda mam te 197 cm, wygląd raczej starszy.

 

Jeżeli chcą dowód, pytam z lekkim wkurzeniem czy może być prawko, śmigam szybko przed oczami zdjęciem i zawsze kupie wszystko :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja wam powiem, że na prawko A1 kupuje, chociaż do 18-stki brakuje troszke

 

 

Co prawda mam te 197 cm, wygląd raczej starszy.

 

Jeżeli chcą dowód, pytam z lekkim wkurzeniem czy może być prawko, śmigam szybko przed oczami zdjęciem i zawsze kupie wszystko

 

 

 

 

No ja niby mam 190cm wzrostu hehe ale w paru sklepach to nic niesprzedadzą juz nawet probowałem prosic ze szybko zchowam ale nie. A jak dam dowód to mi powie ze to nie moj i bądz człowieku madry pisz wiersze :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...