Skocz do zawartości

Volvo V70 2,5 D


nowy011
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak jak w temacie ... powoli rozglądam sie za jakimś ,,rodzinnym samochodem" kombi..

najlepeij jak diselllll

 

w oko wpadł mi V70 a z racji tego ,że cena zakupu używki jest dośść atrakcyjna .Nie wiem czy z racji ogłoszeń gdzie ponad połowa to dzwony .,,poklejone" czy z racji tego ,że ludzie boja się kupować Volvo poprzez ewentualne koszta urzytkowania.?

Napewno ceno lepeij wypada jak Passat......

 

Co sadzicie o rocznikach max 99 rok. ?

Bo po 2000 to już elektronika komputery sterujace prawie wszystkim .....

Jakieś info na temat cen częsci ... tarcze hamulcowe rozrząd itp...

raczej do serwisu nie będe smigał tylko do ,,normanego" warsztatu ...,,,,,,,, gdzie nie liczy sie 200 zeta za godzine pracy,..

 

Dzieki za info..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagier sprzedaje takiego, tylko , ze 2 litry i w benzynie wlasnie z 99 roku bodajze

 

100% bez dzwonu, do zrobienia jakiestam tylko tarcze i costam jeszcze , musialbys z nim pogadac jesli w ogole chcesz w benzynie, jakby co to pw to dam ci do niego telefon to oblukasz (mieszka w konstancinie)

 

pzdr,

Chri$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwagier sprzedaje takiego, tylko , ze 2 litry i w benzynie wlasnie z 99 roku bodajze

 

100% bez dzwonu, do zrobienia jakiestam tylko tarcze i costam jeszcze , musialbys z nim pogadac jesli w ogole chcesz w benzynie, jakby co to pw to dam ci do niego telefon to oblukasz (mieszka w konstancinie)

 

pzdr,

Chri$

Dzięki za info ale raczje bedzie wchodziła w gre tylko jednostka dizelka...

Przy używanych róznice w cenie sa nie wielkie.....przy nowych .wiadomo....

Takze patrzac na ceny lepiej lac dizelka.. wiadomo serwis tzn częsci sa drogie... ale...6-8 l ropy to nie 9-12 benzyny,,.,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy, moja porada jest taka - chcesz kupic pewne auto, bez sciemy i to volvo ?

 

jedz do szwecji i tam to sie moze udac... jest tego tam w cholere i w dobrych cenach. No i znajac Szfeduf - nie zrobie Cie na szaro ( taki ludek no :) )

 

zacznij od:

 

http://www.ucl.volvocars.se/

 

http://www.bytbil.com/

 

Dwie uwagi:

 

1 mila szwedzka to 10 km

1 SEK to 0,41 zł.

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mario dzieki przeglądałem już jakas stronke....

i karwa hehehe dziwny ten jezyk maja ... zanim doszło co do czego gdzie moge znalesc samochody używane to mi zeszło hehe

 

ale dzieki za linki... bede szukał.... :cool:

 

 

no własnie te ich mile ..................................patrze na pierwsze lepsze ogłoszenie a tam ,że 46000... mysle mały przebieg .. zapewne też nauczyli się ,,szafy" cofać.,.... no własnie i zaraz patrze mile ........ x 10 km..

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowy nie marudź :buttrock: łatwo się domyslec :biggrin: a urzad transportu ma angielskojezyczna strone i tam wszystko jest co zwiazane z zakupem samochodu we szfecji...

 

szfedziki raczej nie oszukuja co do przebiegu... naprawde duzo w dobrym stanie aut tam jest... i ceny sa zachecajace...

 

jak chcesz jakies info dokladniejsze to daj znac...

Edytowane przez mario33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi sie podobają te auta , szczególnie kombi , tak samo jak 850 2.5. tdi w kombiaku-SUPER :crossy: tylko pytanie skąd volvo bierze silniki , oni korzystają z różnych marek , ostatnio renault , ale w renówce chyba nie było 2.5 tdi , może to ta sama jednostka co w audi 100 c4 lub a6???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienie ten silnik 2,5TDI 140 koni i 390 Nm ...........jak jużż sie nauczyłem

 

to kolego jest silnik montowany w Audi i też w WV np. transporterze.. bardzo dobry silnik ....

Nie jest najnowszej konstrukcji ale poprzez to ma swoje plusy ... Popatrz na silniki CDI w MB .. słyszałem tylko raczje słowa krytyki .. poprzez nasze kochane paliwko..... które potrafi rozwalić silnik na szczępy...

 

Pytanie ma ktoś znajomego w Szwecji ? co bym mógł na drobna OPŁATA..... cośś mi poszukać?

Bo chyab w szwecji fuktycznie lepiej te samochody sa TRAKTOWANE przez właścicieli ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nienie ten silnik 2,5TDI 140 koni i 390 Nm ...........jak jużż sie nauczyłem

 

to kolego jest silnik montowany w Audi i też w WV

 

Nowy, jak to jest z VW/Audi, to bym się go jednak bał - mowa o V6. To ponoć dość awaryjne silniki i nie warto się w nie bawić. VW zrobił też drugi, podobny silnik - 2,5 TDI o mocy koło 150 KM, ale to była rzędowa piątka i ten motor ponoć jest naprawdę dobry. Jakiś czas myślałem o A6, to i poczytałem se na różnych forach...

 

pozdr

LYsY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łysy troche masz pomieszane ... info

ja też tak miałem mowa jest o 2,5 TDI ale R5 .. anie V6 też słyszałem ze gówno ..

 

Co do Audi i WV ,,, racja jak w fabrycjach zaczeli Turasy pracowac to marka zchodzi na psy.

 

Dlatego z tych powodów szukam czegoś starszego do 2000 max

no i tiżż z powodu kasy..... :evil:

 

 

p.s.

Tak też mysle ,ze jakby sie trafiła E klasa 96-99 w diselku tiż bym brał..

bo przebieg w granicach 300 000 lub 500 000 km. to dopiero dotarcie silnika..

a te 2,5 tdi .. huk wie jakie jest wytrzymałe..widziałem w ogłoszeniach też przebiegi 400 000 i wyższe aleeeee... jakoś nei mam przekonania..

Edytowane przez nowy011
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...