Skocz do zawartości

Niemiła akcyja... KU PRZESTRODZE !!!


Rekomendowane odpowiedzi

w ogóle to ja proponuje brac moto do domu i tyle :banghead:

 

Postawić koło łózka, nitke do palca i na koło. Ktoś ruszy to pociągnie za palec :biggrin:

 

Kto sprawdzi taki bajer ? :buttrock:

 

http://img504.imageshack.us/my.php?image=obrazwc5.jpg

 

Jakieś pytania ? :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

O Kurde ... musze tą fote swojej żonie pokazać !!!

A ona mówi ze bałagan mam w pokoju ... dzięx za dobre foto :crossy:

 

Twoje moto jest na pewno bezpieczne :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malo Wam ?:buttrock: przebije poprzednikow http://www.bikepics.com/pictures/739661/ narazie foto z dwoma moto, bo jest z przed roku prawie, ale aktualnie stoja 3 moto w moim pokoju :)

Postaram sie wrzucic fotke z 3 motongami tylko musze cyfraka dorwac :buttrock:

 

P.s. mieszkam na 1 pietrze, wprowadzam moto po schodach, bez zadnych pochylni itp frykasow bo windy brak (mieszkam w kamienicy) :clap:

Edytowane przez RuDeK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie posiadam żadnego alarmu a motor stoi w kanciapie ktora nigdy nie jest zamknieta na zaden zamek aczkolwiek myslałem już nie raz na systemem obrony motocykla przed złodziejem.

 

Najlepszym rozwiązaniem wydaje mi sie system odstraszania połączony z systemem ostrzegania zasilny z niezależnego źródła czyli akumulator 12V (samochodowy).

 

- Podstawowa sprawa to powiadamianie na tel kom w momencie otwarcia drzwi.

 

Jest to tanie i mało skomplikowane - wystarczy kupic telefon za 30zł karte sim. Czujnik wystarczy podłaczyć pod drzwi tak aby w momencie uchylenia drzwi zamykał obieg - zamknięcie obiegu natomiast ma zamknąć obieg w klawiszy tel kom dzwoń - bardzo proste - nalezy pamietać aby wszystko był dobrze ukryte i nie chwalić sie nikomu o tym.

 

- Sygnał świetlno-dzwiękowykowy (stroboskop i syrena ) - podłączyć pod drzwi lub czujnik ruchu o wysokiej czułości.

 

Po odpaleniu takigo czegoś złodziej skradający sie w ciszy - najczęściej nocą zesra sie ze strachu i spierdzieli.

 

- Podstawą dobrej ochrony jest sam fakt że nikt o niej nie wie więc rozpisywanie sie nawet na tym forum które prawdopodobnie czytane jest także przez złodziejaszków jest błędem - przynajmniej nie zdradzajmy naszej tajnej broni.

 

- Nie liczcie na żadne systemy gotowe do kupienia na allegro itp. złodzieje pierwsi zawsze je kupują i rozgryzają.

Raczej pokombinujcie coś sami - może być to połaczenie waszego systemu z np. czujnikiem ruchu.

 

Polecił bym także fotokomórke w połączeniu z laserem i kilkoma lustereczkami. Taką wiązką można tak poprzecinać pomieszczenie że nikt sie nie dostatnie do niego bez przecięcia wiązki która może uruchomić różne cuda.

 

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Myszon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecił bym także fotokomórke w połączeniu z laserem i kilkoma lustereczkami. Taką wiązką można tak poprzecinać pomieszczenie że nikt sie nie dostatnie do niego bez przecięcia wiązki która może uruchomić różne cuda.

Pozdrawiam.

 

na przykład zapadnie pod nogami :icon_exclaim: albo most zwodzony :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...