Skocz do zawartości

Jak Czarniecki do Poznania 2008 (PL-D-DK-D-PL)


J61
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Kolegów? Myślałem że jesteśmy Twoimi najlepszymi przyjaciółmi? A tak serio: czy ktoś jeszcze chce zabrać się z nami ze Szczecina lub okolic do Pelplina?

 

i ciekawostka: W długi weekend byłem (oczywiście :( ) w Szymbarku koło Rekownicy, gdzie zaczyna się rajd atrakcjami: "1/ w Szymbarku - w Centrum Edukacji i Promocji Regionu (kaplicę Sybiraków, chatę Sybiraka, bunkry i ekspozycję transportu na Sybir naszych Rodaków); najdłuższą deskę świata; dom do góry nogami itd."....nie udało mi się zobaczyć zbyt wiele :( kolejki do wszystkiego po 500-1000 osób. Mam nadzieję że tak tylko w na majówkę przybyły takie tłumy zwiedzających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i ciekawostka: W długi weekend byłem (oczywiście :icon_razz: ) w Szymbarku koło Rekownicy, gdzie zaczyna się rajd atrakcjami: "1/ w Szymbarku - w Centrum Edukacji i Promocji Regionu (kaplicę Sybiraków, chatę Sybiraka, bunkry i ekspozycję transportu na Sybir naszych Rodaków); najdłuższą deskę świata; dom do góry nogami itd."....nie udało mi się zobaczyć zbyt wiele :icon_mrgreen: kolejki do wszystkiego po 500-1000 osób. Mam nadzieję że tak tylko w na majówkę przybyły takie tłumy zwiedzających.

Jeśli organizatorzy proponują zwiedzanie, to zapewne jest zarezerwowany czas i parkingi dla motocyklistów.

Ja jadę z Gryfina do Poznania, może jeszcze przez Łódź do Czarncy i na Jasną Górę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja z babą (na jednym) lecimy w czwartek z rana. Moze uda sie dogadac nam z jeszcze jednym motonitą, byloby raźniej.

 

W niedziele o 12 jest spotkanie przed-rajdowe dla wawy i okolic. Ale to chyba kazdy zapisany juz sie o nim dowiedzial. Do zobaczyska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje plany uległy nieco zmianie, ze względu na pracę będę wyjezdzał dopiero w piątek po południu z grupą z Siennicy (okolice Warszawy) o 15.00, będzie nas około 11 motocykli, gdyby ktoś chciał się podłączyć to szczegóły na priva.

 

na spotkanie przedwyjazdowe w niedzielę niestety nie mogę się stawić, praca, szkoda, ale myślę, że w czasie wyjazdu nadrobię :)

 

do zobaczyska Ludziska !!! już liczę godziny :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moje plany uległy nieco zmianie, ze względu na pracę będę wyjezdzał dopiero w piątek po południu z grupą z Siennicy (okolice Warszawy) o 15.00, będzie nas około 11 motocykli, gdyby ktoś chciał się podłączyć to szczegóły na priva.

 

na spotkanie przedwyjazdowe w niedzielę niestety nie mogę się stawić, praca, szkoda, ale myślę, że w czasie wyjazdu nadrobię :)

 

do zobaczyska Ludziska !!! już liczę godziny :P

jeśli chodzi o Siennicę w okolicach Mińska Maz. to lecimy razem, z tym że ja odprowadzam tylko do granicy :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już z podniecenia nie mogę pracować i chyba wezmę urlop w środę i odwiędzę kilku baikerów na Kaszubach :-)

 

czy ktoś ma jakieś przecieki jaki będzie szczegółowy podział na grupy? Chodzi o zasięg i przelotówkę oczywiście, tylko nie wiem z jakimi prędkościami jeździ się w takich grupach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już z podniecenia nie mogę pracować i chyba wezmę urlop w środę i odwiędzę kilku baikerów na Kaszubach :-)

 

czy ktoś ma jakieś przecieki jaki będzie szczegółowy podział na grupy? Chodzi o zasięg i przelotówkę oczywiście, tylko nie wiem z jakimi prędkościami jeździ się w takich grupach?

kryterium podziłu na grupy jest przedewszystkim zasięg motocykla na jednym baku oraz preferowana przelotowa. jeżeli chodzi o prędkość to maxymalna - taka żeby nie łamać przepisów, minimalna - wydaje mi się że nie mniej niż 80 km/h

 

grupy będą 10 osobowe.

 

ja też już nie mogę się skupić na niczym, zasypiam i budzę się z myślą o rajdzie, graty do spakowania już dawno leżą poukładane na stole i tylko przekładma je z kupki na kupkę,

 

jeeeeejjjj.. ale będzie jaaaazdaaaa :P :crossy: :lalag:

 

jeśli chodzi o Siennicę w okolicach Mińska Maz. to lecimy razem, z tym że ja odprowadzam tylko do granicy :wink:

superancko, zatem grupka pewnie będzie większa niż 11 maszyn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...