Skocz do zawartości

Głębokość bieżnika


zyleta
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Sory kolego, ale tzw sliki/slicki (nie wiem jak to się pisze) to mają trochę inną gumę niż ta w oponach szosowych z bieżnikiem, więc z tą przyczepnością to ja bym się tak nie wychylał

 

BTW na mokrym też nie miałem problemów z przyczepnością większych niż normalnie.

Tak czy tak bez wzgledu na rodzaj gumy opona bez bierznika ma lepsza przyczepnosc na suchej nawierzchni :P niz z bieznikiem.Ktora opona ma wieksza powierzchnie styku na suchej nawierzchni :cool: ta lysa czy z bieznikiem :( Rowki w oponie odprowadzaja tez wode spod powierzchni styku wiec na mokrej nawierzchni lysa napewno odczuwa sie roznice.Tak czy tak powyzej jakiejs predkosci nie pamietam jakiej te rowki nie wyrabiaja wiec obojetne w takim przypadku po przekroczeniu tej jakiejs predkosci to tak jak jechanie na lysej .Pozdrawiam kolege :D

Edytowane przez jacmiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy tak bez wzgledu na rodzaj gumy opona bez bierznika ma lepsza przyczepnosc na suchej nawierzchni :crossy: niz z bieznikiem.Ktora opona ma wieksza powierzchnie styku na suchej nawierzchni :wink: ta lysa czy z bieznikiem :bigrazz: Rowki w oponie odprowadzaja tez wode spod powierzchni styku wiec na mokrej nawierzchni lysa napewno odczuwa sie roznice.Tak czy tak powyzej jakiejs predkosci nie pamietam jakiej te rowki nie wyrabiaja wiec obojetne w takim przypadku po przekroczeniu tej jakiejs predkosci to tak jak jechanie na lysej .Pozdrawiam kolege :evil:

 

No nie tak zupelnie. Rzecz tylko w tym jak bardzo "zjechales " ta gume i ile ona ma lat. Slick to inna bajka.

 

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierznika

:bigrazz:

 

Bieżnik, bo biega.

Sorry za spam ale qrka wodna, wyżej są posty z prawidłową pisownią ... czyli problemy nie tylko z pisaniem ale i z czytaniem ze zrozumieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slick to inna bajka.

 

Doklanie tak, kiedys dostalem od kumpla komplet slickow po jego treningach, bokizuzyte w jakis 70 %, srodki 20-30%, nasuchym zwariowac mozna bylo, a i moje zdziwienie na deszczy tez jechalo mi sie calkiem normalnie, a co najdziwniejszcze pomimo deszczu guma byla bardzo ciepla...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lapad:

 

Bieżnik, bo biega.

Sorry za spam ale qrka wodna, wyżej są posty z prawidłową pisownią ... czyli problemy nie tylko z pisaniem ale i z czytaniem ze zrozumieniem.

Mily kolego jak bys dobrze przeczytal moje posty to slowa "bieznik" uzylem kolo siedmiu razy i tylko jeden raz napisalem niepoprawnie co oznacza ze nie popelniam bledow ortograficznych tylko szybko pisze i czasami wystapi zwykle przeoczenie.Pozatym pisze w nocy i mam prawo byc zmeczonym.A na koniec jest to forum motocyklistow a nie poprawnej polszczyzny.Radze komentowac inne posty gdzie czesto brakuje liter i wogole ciezko zrozumiec slowo w tym wypadku tego problemu chyba nie miales.Komentarze tego typu mozna pisac w innej formie ale widac ze nie kazdy potrafi.Pozdrawiam Pana.

Edytowane przez jacmiz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...