Skocz do zawartości

MP motocrosu w Strykowie


pima123
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ja bylem ;] tijo startowal , ale moze niech on nam opowie jak bylo, bo z tego co pamietam ( nie koniecznie to musialbyc on) zaliczyl glebe , widzialem jego moto i team pod namiotem yamha fajna sprawa, a tak poza tym to Tijo czy ty jestes sponsorowany przez yamahe ??

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety mój faworyt nie startował(M.Strugiński) - zapalenie zęba czy coś takiego

startuje na nowej husce ( 10 KM mniej niż najlepsi) ale w Sochaczewie był w pierwszej trójce

młody chłopak ale ma talent, tylko ta maszyna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja byłem :clap:

wyjadają chłopaki :wink:

chociaż dziś jakoś mało mi się podobało. mało widowiskowo jeździli. dla Zdunka łuki popsuli. jak były takie wielkie to było miło popatrzeć jak z 70km/h składa się do winka :flesje:)

zajebiaszcza impra. szkoda że tylko raz w roku ;/

 

niestety mój faworyt nie startował(M.Strugiński) - zapalenie zęba czy coś takiego

startuje na nowej husce ( 10 KM mniej niż najlepsi) ale w Sochaczewie był w pierwszej trójce

młody chłopak ale ma talent, tylko ta maszyna :)

no tak ale przynajmniej dojeżdza za każdym razem nie jak poprzednio albo manetka spadała albo korba się urwała albo jeszcze inne przygody. a że ma talent to fakt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w końcu ma swój motocykl

bo cały czas na "pożyczakach"

ale z tego co wiem to huska ma jeszcze fabryczny katalizator

p.s.

w serwisie jak zobaczyli moror po pierwszym treningu to im szczenka opadłe ;) - 2 lat jazy, a tu tylko 3 godziny ostrzejszej jazdy

 

po pierwszej jeżdzie 10,5 kg odchudzenia motoru

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...