Skocz do zawartości

Apehanger...


Rekomendowane odpowiedzi

Priest, tak patrze na Twojego avatara i dumam sobie... gdybys założył Apehangera, to:

A/ musiałbyś sporo się odchylać do tyłu podczas jazdy :icon_twisted:

lub

B/ kierownica odchylona do przodu tworzyłaby dziwny kąt z lagami :icon_biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjęcie z awatara jest zrobione pod dziwnym kątem.... bo skręcam na nim w prawo lekko..... i dziwnym aparatem było robione..

 

Zrobiłem symulacje na zdjęciu z profilu (marną bo marną .. robioną w paint'cie dlatego nie zamieszczę :icon_biggrin: ) ale mniej więcej tam gdzie mam lusterka.. tam by się kończyła kierownica. Linia równo z lagami, a wcale nie cofnięta do tyłu...

 

Poza tym.... jak jadę.. to zwykle jestem zgarbiony.. więc ręce zwisające jak właśnie u wielkiej małpy (ape) by mi nie przeszkadzały...

 

Jak uproszę Samiczkę, to zrobi małą symulację w ładniejszym wykonaniu i zamieszczę na forum.

 

Chociaż... jak bym miał się nawet odchylać :icon_twisted: to oprzeć jest się o co.. więc narzekać nie miałbym prawa hehe.. No ale nie o to chodzi.

http://www.yourfilehost.com/media.php?cat=...le=SA400072.JPG

 

^^ znalazłem bardzo nieładne zdjęcie (moje) na którym ładnie wyszedł motocykl z profilu. Jak by poprowadzić prostą, jako przedłużenie lag do wysokości połowy lusterek (wyższej kiery nie chcę) .. to wcale tak do tyłu nie odchodzi, a nawet wyższa by była spoko.

Nie wiem czy wystarczająco jasno przekazałem swoje zamiary, ale tak jak napisałem... uproszę Samiczkę.. to nakreśli to wszystko ładnie (nota bene ona też jest przeciwna wysokiej kierownicy ;) )

 

Pozdro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...