Skocz do zawartości

Kamera na baku


olorol
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak ją zamontowałeś? :wink:

 

Konstrukcja jest bardzo prosta. 'Muszę ją opatentować...'. Przyciąłem na wymiar płytę z rigipsu. Dokładnie taką, aby bardzo ciasno wchodziła do tankbag'a. Potem wywierciłem w niej parę dziur do przymocowania styropianu... Po przymocowaniu styropianu wywierciłem jeszcze jedną dziurę na śrubę mocującą kamerę i gotowe. Pierwsza wersja tego 'stelaża' niestety była za niska, musiałem na razie [z braku czasu] podwyższyć na niezamocowanym kawałku styropianu kamerę [tak kręciłem ten filmik].

 

Ogólnie trwa on znacznie dłużej, ale wolałem całego nie umieszczać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja kupiłem coś takiego

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/Tank-Camera...sspagenameZWDVW

Tylko zapłaciłem 25$

Zrobiłem podobny z kawałka płaskownika i przykreciłem do zbiornika na sruby mocujące wlew.Na tym Twoim za 25$ wydaje mi sie ze bedzie strasznie kamerka latała na nierownej drodze.Miałem podobnie zrobione mocowanie i nie zdało to egzaminu i dospawałem usztywnienie i jest dobrze.Tu testowałem rowniez uchwyt :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem podobny z kawałka płaskownika i przykreciłem do zbiornika na sruby mocujące wlew.Na tym Twoim za 25$ wydaje mi sie ze bedzie strasznie kamerka latała na nierownej drodze.Miałem podobnie zrobione mocowanie i nie zdało to egzaminu i dospawałem usztywnienie i jest dobrze.Tu testowałem rowniez uchwyt :icon_rolleyes:

trochę kamera skacze na nierównościach ...jakoś dziwnie zachowuje sie wsazówka obrotomierza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pod warunkiem, że masz jednoczęściową kiere i niestery zegarów nie widać :)

Tzn. musiałbyś trochę pogrzebać i zegary, będzie widać :D

Ja mam jednoczęściową :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolega polozyl gabke na to kamere i wszystko przymocowal gumami a chaczykami na koncach i gotowe. jechal z tym jakies 250 i mu nie spadlo a na dodatek nie mial owiewki zadnej nawet przy slizgu do rowu nie spadla tylko lekko sie zruszyla, za niedlugo pewnie bedzie ten filmik na youtobe :icon_eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...