Skocz do zawartości

Montaż rozrusznika do KTM SX450


witson
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy ktoś może wie jakie części potrzebne są do zamontowania rozrusznika w KTM SX450, czy wystarczy rozrusznik, akumulator i czerwony guziczek ?? czy potrzebne jest coś jeszcze ?? Mój ma bardzo ciężki rozruch, musze przedmuchać z 10 razy z dekompresatorem i dopiero kopie i wtedy załapuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakis przekaznik musi byc , tak duzy prad spalil by wszystkie pstryczki przy kierownicy.

KomaRR -->Simson S51-->2 x ETZ 250 i 251--->KLR 650 A1--> XR 600R - 94--->Obecnie VFR 800 Fi -98 oraz KTM LC4 620 GS - 98 na FCR 41

 

http://www.bikepics.com/members/rysiek24/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktm oferuje na swojej (polskiej) stronie caly uklad do rozrusznika do sx ale kosztuje nie bagatela 2500zlw sklad wchodzi akumulator , rozrusznik, takie cus do robienia pradu, guziczek i wszystkie kabelki,podkladki i srubki

pozdro

wiem wiem ale to troszke za drogo te 2500, myślałem że da sie kupić coś taniej, rozrusznik na allegro kosztuje 450zł, na ebayu znalazłem pokrywe na magneto od exc razem z czymś co chyba produkuje prąd, rozrusznik też może uda sie kupić taniej z USA, przełączniki to już mniejszy problem tak jak aku tylko gdzie go zamocować ;) ten zestaw o którym mowa ma dużo części więc chciałbym wiedzieć co jest niezbędne :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam u siebie w sx 520 z 2002 r zamonotwane wszystko co jest potrzebne do swiatel , akumulator mam nad filtrem powietrsza zamontowany, tak naprawde to tylko brakuje mi samego rozruszniczka i przycisku i moglbym miec z rozrusznikiem ;D

 

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

witam .tez sie zastanawialem nad rozrusznikiem i dalem spokoj bo za tanie to nie jest .mozna isc na kompromis i nie zakladac ładowania ,czyli magneta i cewek,regulatora. ale zato trzeba czesto ładowac akumulator.napewno niezbedny jest akumulator,przekaznik ,rozrusznik ,3tryby 2 lozyska,guzik,i troche kabla .i wytrwałosc.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...