Skocz do zawartości

Tlumik do Cagivy mito


Gt3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... mam pytanie... jaki jest najlepszy sportowy tlumik do Cagivy mito 125? cena nie gra roli... taki co dawalby najleprzy przeplyw spalin? aha i gdzie sa blokady w tym motorku?:icon_rolleyes:

Edytowane przez Gt3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy seryjnej wersji 125 nie poczujesz dużej różnicy, będzie tylko trochę lepsza reakcja na gaz no i dźwięk :notworthy:

 

no jasne a widziałes kiedys mito z gianelli??? czy jak zwykle pie**olisz głupoty?

Tak sie sklada ze ja miałem gianelli w poprzedniej mito i miała o wiele mocniejszy zakres dolnych i srednich obrotów. Co do dzwięku to rowniez gówno prawda - tez pierdzi tyle ze glosniej.

Edytowane przez H4zell
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jasne a widziałes kiedys mito z gianelli??? czy jak zwykle pie**olisz głupoty?

Tak sie sklada ze ja miałem gianelli w poprzedniej mito i miała o wiele mocniejszy zakres dolnych i srednich obrotów. Co do dzwięku to rowniez gówno prawda - tez pierdzi tyle ze glosniej.

 

Mito z gianelli akurat nie widziałem, ale widziałem inne 125 na gianelli i arrowach. Mów co chcesz, ale różnica duża nie jest... trochę lepiej chodzi, ale nie można tu mówić o "dużej różnicy" Co do tego co miałem na myśli pisząc dźwięk nie sądziłem że ktoś sobie pomyśli, że jak pisze o 2T mam na myśli barwę dźwięku, chodziło mi oczywiście o głośność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mito z gianelli akurat nie widziałem, ale widziałem inne 125 na gianelli i arrowach. Mów co chcesz, ale różnica duża nie jest... trochę lepiej chodzi, ale nie można tu mówić o "dużej różnicy" Co do tego co miałem na myśli pisząc dźwięk nie sądziłem że ktoś sobie pomyśli, że jak pisze o 2T mam na myśli barwę dźwięku, chodziło mi oczywiście o głośność.

 

 

czyli twoim zdaniem lepszy dzwiek = głosniejszy?..... :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do sasiadow, ostatnio do mamy na skarge sasiadka poszla, od tamtej pory daje na samym dyfuzorze:P

 

Sądze, że nawet nie wyobrażasz sobie jakich można mieć pojebanych sąsiadów... Nigdy nie jeżdżę po swojej ulicy, tylko wyjeżdżam i wracam do domu. Dzieje się to max 5 razy dziennie. Mojemu sąsiadowi jednak to zbytnio przeszkadzało i po pijaku wrzucił mi słoik z farbą olejna przez płot na kostkę. Skutki chyba sobie każdy wyobraża... Udało się wygrać sprawę w sądzie, ale tak mi to obrzydło, że wole już się nie narażać, dla świętego spokoju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...