Skocz do zawartości

Alarm RTX RACER AM6 do Yamaha Virago


Albinos
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Zakupilem na allegro alarm http://www.allegro.pl/ite...atestowany.html

chcialbym go zalozyc do mojego Virago, poniewaz pod moja praca jest duzo milosnikow i kazdy dotyka siada i chcialbym ich troche poodganiac, nie interesuje mnie podpinanie odpalania zdalnego jedynie podpiecie pod stacyjke. Czy musze sie w Virago dostawac do stacyjki aby sie podpiac czy ida gdzie kable ze stacyjki do ktoregos przekaznika pod fotelem, czy moze ktos mi pomoc?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupilem na allegro alarm http://www.allegro.pl/ite...atestowany.html

chcialbym go zalozyc do mojego Virago, poniewaz pod moja praca jest duzo milosnikow i kazdy dotyka siada i chcialbym ich troche poodganiac, nie interesuje mnie podpinanie odpalania zdalnego jedynie podpiecie pod stacyjke. Czy musze sie w Virago dostawac do stacyjki aby sie podpiac czy ida gdzie kable ze stacyjki do ktoregos przekaznika pod fotelem, czy moze ktos mi pomoc?

 

Pozdrawiam

Mam założony podobny. Kabelki podpinasz w następującej kolejności:

1. do zasilania /akumulator/

2. masa

3. wyłącznik pracy silnika

4. po stacyjce

5. kierunki /2 kabelki/

Ja po prostu powpinałem się w odpowiednie przewody pod siedziskiem i tam też zamocowałem centralkę z syreną. Jeśli masz zdalne odpalanie, to czy chcesz czy nie, i tak musisz podłączyć żeby alarm prawidłowo działał, ale nie musisz tego włączać. Ja nie używam zdalnego odpalania, bo nie ma takiej potrzeby.

Alarm odcina zapłon po wyjęciu kluczyka ze stacyjki bez uzbrajania systemu alarmowego. Po wciśnięciu przyciku uzbrojenia, alarm się załącza i przechodzi na czuwanie. Kiedy ktoś ruszy moto, odstrasza kilkoma krótkimi sygnałami. Jeśli w krótkim czasie powtórzy się takie ruszanie, wtedy zaczyna wyć na całego.

Dodatkowo sygnaizuje dźwiękiem miejsce stania /jeśli nie mogę go znaleźć na parkingu/ i ma odcięcie zapłonu w czasie jazdy /przeciwporwanie/, dlatego nie wolno przypinać pilota alarmu do kluczyków.

Chyba pokrótce tyle. Jeśli nie wszystko, pytaj śmiało. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...