Skocz do zawartości

Skoda Octavia z silnikiem 1.9TdI oraz 2.0Tdi


Ahmed
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu się z tobą w ogóle nie zgadzam! Jeździłem nowym passatem i nową octavią i to są takie same samochody. Zawieszenie identyko, hałas taki sam. Dla mnie te 2 samochody różnią się karoserią, znaczkiem na masce i chorą cenę w przypadku VW

 

Ciekawa teoria, skoda ma płyte podłogową golfa, wiec jest mniejsza od passata, ma inne zawieszenie, jesli chcesz porównywac to do skody supereb(ta sama plyta podlogowa).

Edytowane przez Konował
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiertara myśle że nowa Octavia też ma chorą cene :P

 

Tania na pewno nie jest, zgadzam się. Ale relatywnie porównując do aut tej samej klasy ma bardzo konkurencyjną cenę

 

Ciekawa teoria, skoda ma płyte podłogową golfa, wiec jest mniejsza od passata, ma inne zawieszenie, jesli chcesz porównywac to do skody supereb(ta sama plyta podlogowa).

 

Masz racje, płyta jest inna, ale nie ma to żadnego odbicia w jeździe tymi samochodami. Passat w środku z całą pewnością nie jest większy od Octavii, a jeśli chodzi o Superba to jest on nieporównywalnie większy od Passata, mimo iż ta sama płyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samochód fajny, wygodny ale dość czesto odwiedzający serwisy - to chyba jednak jest spowodowane sposobem użytkowania

 

 

Hehe, wiesz przeciez ze najlepszy samochod to samochod sluzbowy ?? nic nie pali, nigdy sie nie psuje, a do tego terenowka, ciezarowka...

 

Kiedys u mnie w firmie myslano o wymianach samochodow co 5-6 lat i przebiegach 200 i wiekszych, tewraz 3 letnie auto, nie dosc ze wku**ia serwisowaniem, to o wymianie zaczyna sie myslec prze 100 tys i koncem gwarancji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...